Jak Układać Własne Teksty Do Tappingu - Uzdrawianie Przez Opukiwanie

POLECANE
Jak Układać Własne Teksty Do Tappingu - Uzdrawianie Przez Opukiwanie

Jak Układać Własne Teksty Do Tappingu - Uzdrawianie Przez Opukiwanie

490.00 PLN

Opis kursu

Tego powinni uczyć w szkole!

EFT jest jedną z najsilniejszych i najłatwiejszych w stosowaniu metod samouzdrawiania.  Właściwie stosowany pomoże Ci uporać się z negatywnymi myślami i emocjami, dzięki czemu twoje życie stanie się dużo łatwiejsze. Uwolnisz się od wielu męczących objawów, stresów i problemów.

Co konkretnie da Ci ten kurs?

Moduły
  • EFT_spotkanie1 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 100 min 38 sec
   Rozpoczynamy naszą przygodę z opukiwaniem. Z tego filmu dowiesz się, czym jest tapping i dlaczego warto go stosować, oraz ułożysz swój pierwszy tapping na akceptację i uwolnienie się od negatywnych emocji.
  • Pytania do spotkania nr1 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 85 min 28 sec
   Odpowiedzi na pytania zadane przez uczestników po pierwszym module zajęć i komentarze do filmików nagranych przez uczestników.
  • EFT_spotkanie2_cz1_tapping na krytyka wewnętrznego aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 48 min 46 sec
   W tym video rozwiązujemy problem krytyka wewnętrznego i omawiamy ważne aspekty każdego tappingu.
  • EFT_spotkanie2_cz2_teksty_do_tappingu aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 69 min 14 sec
   Skrypt z tekstami do tappingu i omówienie po kolei wszystkich ważnych części opukiwania krok po kroku. Wracaj do tego nagrania zawsze wtedy, kiedy nie wiesz co dalej i jak ruszyć do przodu ze swoim procesem.
  • Pytania do spotkania nr2 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 75 min 13 sec
   Omawiamy tappingi nagrane samodzielnie przez uczestników kursu + Tapping Na Dobry Sen (programowanie wspaniałego wypoczynku).
  • Spotkanie nr 3_cz1 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 57 min 26 sec
   Co musi zawierać tapping, żeby był skuteczny? Z tego nagrania dowiesz się, na co szczególnie zwracać uwagę, gdzie najczęściej popełniamy błędy i jak ich unikać.
  • Spotkanie nr 3_cz2 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 49 min 9 sec
   Oto co znajdziesz w tym video: Uzdrawiająca siódemka, skrypt do tappingu na 21 dni, tapping na prawdę emocjonalną o sobie oraz tapping jako technika uzdrawiania Karmy Rodowej.
  • Pytania do spotkania nr3 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 83 min 52 sec
   Podsumowanie skryptu do tappingu + ważne szczegóły. Ponadto jak opukujemy się na choroby i wtedy, kiedy chorują zwierzęta. Omówienie filmików nagranych przez uczestników kursu.
  • EFT_spotkanie4_cz1 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 55 min 48 sec
   Dlaczego opukujemy te, a nie inne punkty podczas tappingu, do jakich meridianów należą i jakie konflikty są związane z poszczególnymi punktami. Ponadto, dowiesz się, jak opukiwać się na skróty i co robić, jeśli jesteś w sytuacji, w której nie wypada się o
  • EFT_spotkanie4_cz2 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 51 min 55 sec
   Ważne zasady BHP przy tappingu na programy w podświadomości, jak opukiwać dzieci, oraz synchronizacja półkul mózgowych.
Komentarze (11)
 • Jolanta

  Kurs jest mega fajny, otwiera to co zostało ukryte bardzo głęboko i przeszkadza w braniu życia garściami.
  Polecam gorąco !!!!!!!!!!

 • Anka

  Bardzo fajny kurs, polecam wszystkim, szczególnie tym, którzy chcą zrozumieć i opanować swoje emocje :)

 • Alicja

  Jestem pod wrażeniem tego kursu, już w trakcie mega się dzieje, konfrontacja z samym sobą, ze swoimi przekonaniami, emocjami, skąd pochodzą i dlaczego przyciągamy takie czy inne zdarzenia. Proste metody uzdrawiania swojego życia, aby stało się szczęsliwe i spełnione. Dziękuję:-)

 • Regina

  Wspaniały kurs, aż się wierzyć nie chce że w taki prosty sposób można tak wiele zmienić w swoim życiu....
  Iwonka w tak cudowny i przystępny sposób wprowadza nas w tajniki EFT, że to czysta przyjemność!!!!

 • Iwona

  Właśnie dzisiaj było ostatnie spotkanie, wspaniałe, pełne nowych wiadomości, otwierające następne zamknięte drzwi. Każde spotkanie , choć trwało dwie godziny, mijało bardzo szybko i chciałoby się więcej i więcej. Kurs pozwala bez problemu układać swoje własne teksty do tappingu, poszerza świadomość tego, że w 100% jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie, pokazuje, że tapping jest narzędziem do uwalniania emocji i przekonań. Iwonka prowadziła nas z anielską cierpliwością przez wszystkie "tajemnice" tappingu, atmosfera była prawie rodzinna i żal, że już się skończyło. Mnie osobiście ten kurs pozwolił na bliższe przyjrzenie się i odkrycie niektórych moich programów i pracę z nimi. Uświadomiłam sobie, że naprawdę mogę sama sobie pomóc. Ułożyłam tapping dla mojej córki i on także zadziałał! Polecam każdemu ten kurs, nie tylko ze względu na profesjonalnie przekazaną wiedzę, doskonałą komunikację z Iwoną (na spotkaniach i pomiędzy nimi), ale także uzmysłowienia sobie, że praca z własną podświadomością jest skuteczna i można z "ofiary" stać się "zwycięzcą". Bardzo Ci dziękuję Iwonko, że dzięki Tobie poczułam tę moc :)

 • Teresa

  Kurs jest fantastyczny. Gdybym ta technike poznala w dziecinstwie , nie doswiadczylabym w zyciu tyle goryczy.

 • Dorota

  Serdecznie polecam kurs EFT każdemu. Opukiwanie jest takim fantastycznym narzędziem pracy własnej, że teraz nie wyobrażam sobie, jak można bez niego funkcjonować. Oczywiście, tak jak ze wszystkim, trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, żeby efekty przyszły szybciej. Opukiwanie można też zrobić z inną potrzebującą opukania osobą - np. z dzieckiem. Prowadząca jest profesjonalistką w każdym calu i w sposób bardzo przystępny dla każdego przekazuje swoją ogromną wiedzę. Cieszę się, że właśnie u Pani Iwony Sicińskiej poznałam tą metodę.

 • Grazyna

  Próbowałam już wcześniej EFT Ale dopiero po spotkaniach z Iwonka poczułam o co to chodzi i zaadoptowałam .Teraz to mój sposób na życie a właściwie to na tworzenie komfortu życia. Uwierzyłam ,że jest sposób na poprawę jakości życia . Sam kurs to nie tylko przekaz wiedzy typowo związanej z sama metodą EFT. To WIELKA wiedza z różnych dziedzin Są tu i łaczą się ze sobą i Totalna biologia, i karmy rodowe i solidna wiedza psychologiczno -terapeutyczna i inne. Iwonka pięknie to połączyła, stworzyła i przekazała nam SWÓJ sposób pracy ze sobą Metodę samouzdrawiania ciała, umysłu i duszy . Jest to unikalna metoda Myślę ,że nie do znalezienia w innych żródłach . Iwonko Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI . Jeżeli ktoś jest zainteresowany samorozwojem i samouzdrawianiem to polecam z pełnym moim przekonaniem.

 • justyna

  Witam nazywam się Justyna Kowalczyk. Ukończyłam kurs metodą EFT u Iwony Sicińskiej. Na samym początku miałam pewne wątpliwości co do skuteczności wyżej wymienionej metody no bo jak przez opukiwanie można pozbyć się stresu dnia codziennego ,lęków,strachu ,bólu...jak można przez opukawanie wyleczyć się z traułmy która tkwiła w nas wiele lat gdzie wiele terpii u psychiatry nie przynosiła efektów...no jak???? jestem osobą która musi sie przekonać co do skuteczności terapi...co mnie przekonało aby kurs jednak ukończyć poświecić cenny czas i swoje pieniądze, otóż znam Iwonę już kilka lat byłam na kilku sesjach oraz kilku kursach i sesje oraz kursy bardzo zmieniły moje życie jakośc mojego życia bo Iwonka działa cuda wszystko oczywiście w aspekcie pozytywnym . Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu jestem szcześliwsza oraz bardziej świadmoma swojego życia ...Kochani moi którzy to czytacie oświadczam Wam uroczyście ze po kursie z EFT uporacie się t traułami rodzinnymi poradzicie sobie z bolesnymi uczucimi poradzicie sobie z odrzuceniem przez innych ludzi z samotnością ze strachem że możecie kogoś stracić zrozumiecie dlaczego całe życie sie czegoś boicie dlaczego nie możecie zarabiać dużych pieniedzy oraz dlaczego nie macie szczęścia w miłości. Z pełną odpowiedzilnościa oraz ogromną przyjemnościa polecam kurs u Iwony Sicińskiej ponieważ sama na własnej skórze wypróbowałam jego skuteczność bo każdy z nas ma bolące nas tematy oraz sprawy.

 • justyna

  Zapomniałam o najważniejszym dziękuje Iwonko z całego serca za wspaniały kurs. Justyna Kowalczyk.

Aby móc dodawać komentarze, musisz się zalogować.