Jak Układać Własne Teksty Do Tappingu - Uzdrawianie Przez Opukiwanie

Jak Układać Własne Teksty Do Tappingu - Uzdrawianie Przez Opukiwanie

Jak Układać Własne Teksty Do Tappingu - Uzdrawianie Przez Opukiwanie

690.00 PLN

Opis kursu

Tego powinni uczyć w szkole!

EFT jest jedną z najsilniejszych i najłatwiejszych w stosowaniu metod samouzdrawiania. 
Właściwie stosowany tapping pomoże Ci uporać się z negatywnymi myślami i emocjami,
dzięki czemu twoje życie stanie się dużo łatwiejsze.
Uwolnisz się od wielu męczących objawów, stresów i problemów.

Co konkretnie da Ci ten kurs?

 

Ponadto tapping pomoże Ci oczyścić czakry i ciała subtelne.

Poprawnie i celowo stosowany pomaga na wszystko.
Uczestnicy kursu mówią o tym, że stosują go w codziennym życiu na każdym kroku,
kiedy tylko pojawia się jakiś problem.

Ja stosuję go często w sesjach terapeutycznych i nagrywam celowany tapping na konkretny problem danej osoby.
Ale po co masz wydawać pieniadze na sesje terapeutyczne, jeśli możesz się nauczyć sam/a go stosować?

Wyjdzie dużo taniej, a umiejetność zostanie na całe życie! 

 

Moduły
  • EFT_spotkanie1 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 100 min 38 sec
   Rozpoczynamy naszą przygodę z opukiwaniem. Z tego filmu dowiesz się, czym jest tapping i dlaczego warto go stosować, oraz ułożysz swój pierwszy tapping na akceptację i uwolnienie się od negatywnych emocji.
  • Pytania do spotkania nr1 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 85 min 28 sec
   Odpowiedzi na pytania zadane przez uczestników po pierwszym module zajęć i komentarze do filmików nagranych przez uczestników.
  • EFT_spotkanie2_cz1_tapping na krytyka wewnętrznego aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 48 min 46 sec
   W tym video rozwiązujemy problem krytyka wewnętrznego i omawiamy ważne aspekty każdego tappingu.
  • EFT_spotkanie2_cz2_teksty_do_tappingu aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 69 min 14 sec
   Skrypt z tekstami do tappingu i omówienie po kolei wszystkich ważnych części opukiwania krok po kroku. Wracaj do tego nagrania zawsze wtedy, kiedy nie wiesz co dalej i jak ruszyć do przodu ze swoim procesem.
  • Pytania do spotkania nr2 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 75 min 13 sec
   Omawiamy tappingi nagrane samodzielnie przez uczestników kursu + Tapping Na Dobry Sen (programowanie wspaniałego wypoczynku).
  • Spotkanie nr 3_cz1 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 57 min 26 sec
   Co musi zawierać tapping, żeby był skuteczny? Z tego nagrania dowiesz się, na co szczególnie zwracać uwagę, gdzie najczęściej popełniamy błędy i jak ich unikać.
  • Spotkanie nr 3_cz2 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 49 min 9 sec
   Oto co znajdziesz w tym video: Uzdrawiająca siódemka, skrypt do tappingu na 21 dni, tapping na prawdę emocjonalną o sobie oraz tapping jako technika uzdrawiania Karmy Rodowej.
  • Pytania do spotkania nr3 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 83 min 52 sec
   Podsumowanie skryptu do tappingu + ważne szczegóły. Ponadto jak opukujemy się na choroby i wtedy, kiedy chorują zwierzęta. Omówienie filmików nagranych przez uczestników kursu.
  • EFT_spotkanie4_cz1 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 55 min 48 sec
   Dlaczego opukujemy te, a nie inne punkty podczas tappingu, do jakich meridianów należą i jakie konflikty są związane z poszczególnymi punktami. Ponadto, dowiesz się, jak opukiwać się na skróty i co robić, jeśli jesteś w sytuacji, w której nie wypada się o
  • EFT_spotkanie4_cz2 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 51 min 55 sec
   Ważne zasady BHP przy tappingu na programy w podświadomości, jak opukiwać dzieci, oraz synchronizacja półkul mózgowych.
Komentarze (31)
 • Jolanta

  Kurs jest mega fajny, otwiera to co zostało ukryte bardzo głęboko i przeszkadza w braniu życia garściami.
  Polecam gorąco !!!!!!!!!!

 • Anka

  Bardzo fajny kurs, polecam wszystkim, szczególnie tym, którzy chcą zrozumieć i opanować swoje emocje :)

 • Alicja

  Jestem pod wrażeniem tego kursu, już w trakcie mega się dzieje, konfrontacja z samym sobą, ze swoimi przekonaniami, emocjami, skąd pochodzą i dlaczego przyciągamy takie czy inne zdarzenia. Proste metody uzdrawiania swojego życia, aby stało się szczęsliwe i spełnione. Dziękuję:-)

 • Regina

  Wspaniały kurs, aż się wierzyć nie chce że w taki prosty sposób można tak wiele zmienić w swoim życiu....
  Iwonka w tak cudowny i przystępny sposób wprowadza nas w tajniki EFT, że to czysta przyjemność!!!!

 • Iwona

  Właśnie dzisiaj było ostatnie spotkanie, wspaniałe, pełne nowych wiadomości, otwierające następne zamknięte drzwi. Każde spotkanie , choć trwało dwie godziny, mijało bardzo szybko i chciałoby się więcej i więcej. Kurs pozwala bez problemu układać swoje własne teksty do tappingu, poszerza świadomość tego, że w 100% jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie, pokazuje, że tapping jest narzędziem do uwalniania emocji i przekonań. Iwonka prowadziła nas z anielską cierpliwością przez wszystkie "tajemnice" tappingu, atmosfera była prawie rodzinna i żal, że już się skończyło. Mnie osobiście ten kurs pozwolił na bliższe przyjrzenie się i odkrycie niektórych moich programów i pracę z nimi. Uświadomiłam sobie, że naprawdę mogę sama sobie pomóc. Ułożyłam tapping dla mojej córki i on także zadziałał! Polecam każdemu ten kurs, nie tylko ze względu na profesjonalnie przekazaną wiedzę, doskonałą komunikację z Iwoną (na spotkaniach i pomiędzy nimi), ale także uzmysłowienia sobie, że praca z własną podświadomością jest skuteczna i można z "ofiary" stać się "zwycięzcą". Bardzo Ci dziękuję Iwonko, że dzięki Tobie poczułam tę moc :)

 • Teresa

  Kurs jest fantastyczny. Gdybym ta technike poznala w dziecinstwie , nie doswiadczylabym w zyciu tyle goryczy.

 • Dorota

  Serdecznie polecam kurs EFT każdemu. Opukiwanie jest takim fantastycznym narzędziem pracy własnej, że teraz nie wyobrażam sobie, jak można bez niego funkcjonować. Oczywiście, tak jak ze wszystkim, trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, żeby efekty przyszły szybciej. Opukiwanie można też zrobić z inną potrzebującą opukania osobą - np. z dzieckiem. Prowadząca jest profesjonalistką w każdym calu i w sposób bardzo przystępny dla każdego przekazuje swoją ogromną wiedzę. Cieszę się, że właśnie u Pani Iwony Sicińskiej poznałam tą metodę.

 • Grazyna

  Próbowałam już wcześniej EFT Ale dopiero po spotkaniach z Iwonka poczułam o co to chodzi i zaadoptowałam .Teraz to mój sposób na życie a właściwie to na tworzenie komfortu życia. Uwierzyłam ,że jest sposób na poprawę jakości życia . Sam kurs to nie tylko przekaz wiedzy typowo związanej z sama metodą EFT. To WIELKA wiedza z różnych dziedzin Są tu i łaczą się ze sobą i Totalna biologia, i karmy rodowe i solidna wiedza psychologiczno -terapeutyczna i inne. Iwonka pięknie to połączyła, stworzyła i przekazała nam SWÓJ sposób pracy ze sobą Metodę samouzdrawiania ciała, umysłu i duszy . Jest to unikalna metoda Myślę ,że nie do znalezienia w innych żródłach . Iwonko Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI . Jeżeli ktoś jest zainteresowany samorozwojem i samouzdrawianiem to polecam z pełnym moim przekonaniem.

 • justyna

  Witam nazywam się Justyna Kowalczyk. Ukończyłam kurs metodą EFT u Iwony Sicińskiej. Na samym początku miałam pewne wątpliwości co do skuteczności wyżej wymienionej metody no bo jak przez opukiwanie można pozbyć się stresu dnia codziennego ,lęków,strachu ,bólu...jak można przez opukawanie wyleczyć się z traułmy która tkwiła w nas wiele lat gdzie wiele terpii u psychiatry nie przynosiła efektów...no jak???? jestem osobą która musi sie przekonać co do skuteczności terapi...co mnie przekonało aby kurs jednak ukończyć poświecić cenny czas i swoje pieniądze, otóż znam Iwonę już kilka lat byłam na kilku sesjach oraz kilku kursach i sesje oraz kursy bardzo zmieniły moje życie jakośc mojego życia bo Iwonka działa cuda wszystko oczywiście w aspekcie pozytywnym . Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu jestem szcześliwsza oraz bardziej świadmoma swojego życia ...Kochani moi którzy to czytacie oświadczam Wam uroczyście ze po kursie z EFT uporacie się t traułami rodzinnymi poradzicie sobie z bolesnymi uczucimi poradzicie sobie z odrzuceniem przez innych ludzi z samotnością ze strachem że możecie kogoś stracić zrozumiecie dlaczego całe życie sie czegoś boicie dlaczego nie możecie zarabiać dużych pieniedzy oraz dlaczego nie macie szczęścia w miłości. Z pełną odpowiedzilnościa oraz ogromną przyjemnościa polecam kurs u Iwony Sicińskiej ponieważ sama na własnej skórze wypróbowałam jego skuteczność bo każdy z nas ma bolące nas tematy oraz sprawy.

 • justyna

  Zapomniałam o najważniejszym dziękuje Iwonko z całego serca za wspaniały kurs. Justyna Kowalczyk.

 • MAGDALENA

  Iwonko ten kurs jest rewelacyjny. Bardzo dziękuję za ten kurs. Zacznę też uczyć tappingu swoje dzieci :).

 • ADRIANA

  Kurs Tappingu "chodził" za mną długo ale zawsze było coś co stawało na przeszkodzie .
  Teraz wiem że czekałam na TEN kurs, na TĘ nauczycielkę.
  Wiedza,przekaz, materialy, możliwość korekty swojego tappingu przez Iwonę - czego trzeba więcej.
  Dziękuję , rekomenduję, polecam .

 • Gabriela

  To kurs, który totalnie zmienił moje życie. Dzięki niemu zdobyłam wiedzę, kiedy i w jaki sposób tworzą się w nas konflikty, jak je rozpoznać, co się stanie, jeśli ich nie rozpoznam w porę, dlaczego choruję, a właściwie chorowałam. Teraz moje życie wygląda zupełnie inaczej - jestem spokojna, szczęśliwa i na bieżąco oczyszczam się z konfliktów. Nauczyłam się nie lekceważyć nawet najdrobniejszego drgnięcia mojego ciała, które rzetelnie informuje mnie o każdy konflikcie. Kiedy zamiatałam to pod dywan - teraz od razu porządkuję.
  Moje życie zmieniło się również dlatego, że posprzątałam stare sprawy, stare konflikty, które dosłownie ścinały mnie z nóg i skutecznie utrudniały codzienne funkcjonowanie. Teraz albo jestem od nich całkowicie wolna, albo zdecydowanie zmalały i dalej je porządkuję.
  Uważam, że to jest kurs, który powinno się uczyć w szkole, jako przedmiot obowiązkowy i szczerze go polecam :)

 • Marzena

  Bardzo fajny, przydatny kurs na uwalnianie się od negatywnych emocji, zarówno tych codziennych jak i długo przechowywanych, polecam i dziękuję Iwonko

 • Agata

  IWONA Jeszce raz Dziękuje za wiedzę i doświadczenie, które przekazałaś w tym kursie. Jestem szczęśliwsza oraz bardziej świadoma swojego życia .Słyszałam wiele o EFT , ale dopiero po spotkaniach poczułam o co to chodzi. Teraz to mój sposób na życie a właściwie to na tworzenie komfortu życia. Uwierzyłam ,że jest sposób na poprawę jakości życia . Sam kurs to nie tylko przekaz wiedzy typowo związanej z sama metodą EFT. To WIELKA wiedza z różnych dziedzin m.in. Są tu Totalna biologia, i karmy rodowe . Iwonka pięknie to połączyła, stworzyła i przekazała nam SWÓJ sposób pracy ze sobą Metodę samouzdrawiania ciała, umysłu i duszy . Pozdrawiam Dziękuje.

 • Anka

  Jest to zdecydowanie mój ulubiony kurs. Polecam go wszystkim! Uczymy się jak na bieżąco oczyszczać się z niepotrzebnych zmartwień i uwalniać się z natrętnych myśli. Kilka minut tappingu wystarczy aby wrócić do równowagi po trudnej rozmowie lub nieprzyjemnej sytuacji. Polecam go nawet osobom, które mają już za sobą tego typu kursy, tu spoglądamy na problemy duże i małe (codzienne) nieco inaczej niż u innych prowadzących. Bardzo miła atmosfera, otrzymujemy pomoc i konsultacje na facebookowej grupie. Z jednej strony otrzymujemy praktyczne wytyczne jak wykonywać tapping, co mówić, gdzie znajdują się odpowiednie punkty a z drugiej strony okazuje się, że jeśli zapamiętamy podstawowe wytyczne mamy dużą dowolność w wyrażaniu tego co myślimy i po wykonaniu tappingu nie zastanawiamy się, czy zadziała, po prostu wiemy, że zadziała. Na kursie pierwszy raz nagrałam swój tapping, oglądając nagranie mogłam lepiej go ocenić. Naprawdę szczerze polecam ten kurs!

 • Kamila

  Ten kurs uczy jak posługiwać się skutecznym narzędziem do uwalniania emocji, myśli, sytuacji, które nie dają nam spać. Tak działa opukiwanie punktów merydianowych przy jednoczesnym wyrażaniu na głos tego co nam "siedzi na wątrobie". W ten sposób uwalniamy powstałe napięcia - to przynosi zawsze efekt, Nagle, przestają nas stresować sytuacje, które wcześniej nas denerwowały, lub wręcz dręczyły. Dopiero odkrywam wachlarz możliwości tappingu, który wydaje się być nieograniczony, a już uleczył mnie z presji, w której tkwiłam wiele lat... Jeśli szukasz skutecznych narzędzi do poprawienia jakości życia to tutaj je znajdziesz :)

 • Kornela

  Kurs ten jest stworzony z wielkim rozmysłem. Iwonka, super rozłożyła na czynniki pierwsze wszystkie elementy tappingu oraz ułożyła je chronologicznie. Każdy element został porządnie opisany oraz wyjaśniony, dzięki czemu z łatwością można podejść do swoich własnych tappingów. Iwonka swoją wiedzę przekazuje w sposób prosty oraz przyjazny. To już któryś z kolei kurs jaki zrobiłam u Iwonki i z całym sercem go polecam :)

 • Magdalena

  Wahałam się czy zakupić kurs tappingu u Iwony. Jestem już po kilku kursach, nawet dość zaawansowanych, i nie sądziłam, że mogę się nauczyć czegoś nowego… Opukiwałam się już wcześniej razem z większymi i mniejszymi „sławami” polskimi i zagranicznymi, ale nie mogę powiedzieć, żebym miała jakieś radykalne efekty.
  Jestem jednak otwarta na to co do mnie przychodzi, a ponieważ sugestia, żeby ten kurs razem z Iwoną przerobić, pojawiła się po raz kolejny, „zaryzykowałam”. Ostatnie słowo ujęłam w cudzysłów, ale wierzcie mi, że niczego nie ryzykujecie!
  Już od pierwszego spotkania byłam ujęta prostotą i naturalnym wprowadzaniem tajników tappingu do rozwiązywania codziennych problemów uczestników kursu. Zaś połączenie tappingu z totalną biologią i karmą rodową podniosło go na niesamowity poziom. Wow!
  Gorąco polecam!!!

 • Małgorzata

  Zanim trafiłam do Iwonki wydawało mi się,że wiem. Wystarczył jeden tapping by rozbić tą iluzję. Każdy kurs jest wyjątkowy i niesamowity. Jakie to wszystko może być proste!!!. Dziękuję,że dzielisz się wiedzą ,którą posiadasz.

 • EWA TKACZYK

  Z EFT spotkalam sie kilka miesiecy temu, korzystalam z gotowych rundek ale wiem ze najlepiej jest umiec wykonywac typing wlasnymi slowami. Polecam ten kurs kazdemu, najlepsza investycja w moim zyciu.

 • Ewunia

  Trudno wystarczająco docenić ten kurs dopóki w codziennym życiu nie zacznie się go stosować. Ja miałam dziś sytuację, w której zabolały i uraziły mnie słowa, które mimochodem wypowiedziała bliska mi osoba. Na gorąco postanowiłam się opukać i całkowicie nieoczekiwanie dla samej siebie nie tylko pozbyłam się destrukcyjnych emocji, ale także "objawiło" mi się wydarzenie z dzieciństwa, które było przyczyną moich reakcji. Metoda skuteczna i łatwa, tak łatwa, że aż trudno uwierzyć w jej skuteczność- a jednak działa!
  Kurs polecam każdemu.

 • Monika

  Świetny kurs! Uczy jak przyzwyczajać się do koordynacji opukiwanie-wypowiadanie formuł oraz jak w prawidłowy sposób konstruować formuły aby efektywnie stosować EFT. Przedstawione w bardzo przystępny i łatwy sposób dla każdego. EFT to wspaniała i ekspresowa wręcz metoda rozwiązywania konfliktów. Dla mnie osobiście od początku miała sens w związku z wykorzystaniem punktów akupunktury/refleksologii, których istnienie zostało już dawno potwierdzone naukowo. Polecam!

 • Iwona

  Dziękuję za kurs .Dzięki niemu wiem jak pozbyć się konfliktu z sobie, uwolnić się od stresu ,napięcia po prostu jak uzdrowić swoje emocje i ciało ..Rewelacja polecamy każdemu z stresie i konflikcie z sobą i innymi ..

 • Krystyna

  To jest nadzwyczajny kurs potrzebny i pomocny każdej osobie ...Im wcześniej się go pozna tym mniej rozczarowań i zmartwień w swoim życiu . Powoduje korektę świadomości i przywraca radość egzystencji...Dziękuję Nadświadomości za skierowanie mojej drogi na ten kurs a także zachęcam innych do udziału .

 • Karolina

  Na razie jestem po obejrzeniu pierwszego spotkania. Całe życie miałam większe lub mniejsze problemy z cerą na twarzy. Dzięki tappingowi wg wskazówek Pani Iwonki oraz konsultacji problemu z totalną biologią udało mi się już po pierwszym celowanym tappingu znacznie poprawić wygląd mojej cery. Próbowałam też tappingu na poczucie winy związane z nadmiernym wydawaniem pieniędzy i po 2 sesjach przeszło jak ręką odjął. Polecam z całego serca i nie mogę się doczekać wyników, jakie będę osiągała po obejrzeniu całego kursu, skoro już po pierwszej lekcji widać taką skuteczność :)

 • Ania

  9/9/2020

  15 lat temu przeprowadziliśmy się z mężem do innego stanu ?mieszkamy w USA/
  W tym samym czasie w Polsce stan mojej Mamy chorującej od dłuższego czasu bardzo pogorszył się .Zostawiłam ,wiec caly ten mój świat w Stanach i polecialam do Mamy .Bylam z Mama do końca i razem z nami byl mojej Mamy maly piesek . Było dla mnie jasne ,że muszę się nim zaopiekować po odejściu Mamy .
  Zabrałam go ze sobą do Stanów .Cudowny mały przyjaciel !
  ....niestety tu zaczyna się moja trauma i tragedia . po drugie stronie drogi mieszkal czlowiek ,który bał się psów .I kiedy ,moj juz teraz maleńki /5 kg/ piesek powędrował kiedyś na stronę drogi tego człowieka ...ten zastrzelił go .To była dla mnie wielka tragedia .
  zaczely sie sady ,złorzeczenia ,krzyki i wyzwiska i zlosc i klątwy wszystko co mogłam wyrzucić złego z siebie w stronę tego człowieka . I żyłam z tym ....w miedzy czasie wyhodowałam sobie nowotwór na bazie tej traumy .
  Szukalam pomocy .Żaden psycholog nie był w stanie uwolnić mnie od tego bólu i złości .
  a ten człowiek chodził sobie po drugiej stronie drogi i wydawało się ,że prowokuje swoim zachowaniem .
  I tak też było .Po 15 latach dałam się sprowokować i zaczelam krzyczec na cala ulice " morderca ,morderca ludzie patrzcie idzie morderca " facet nagrał mnie ,wezwał policję i dostałam nakaz stawienia się w sądzie .
  Za tego rodzaju poczynania można nawet pójść do więzienia ...bycie agresywnym w stosunku do drugiego człowieka .
  Teraz to już tylko mogl mi pomoc cud !
  I cud się zdarzył !
  Znalazłam kurs Tappingu Iwonki Sicińskiej !
  odpukalam caly moj dramat ,cala zlosc ,bol i nienawisc.
  Opukiwalam sie na cud .Znalazłam taki tapping nagrany przez Iwonkę .
  uczyłam na tym wspaniałym kursie jak ratować siebie
  A oto co się wydarzyło : mój mandat ?wezwanie do sądu/ ZAGINĄŁ czyli nie ma sprawy .TO JEST CUD !!!!!!!!!
  To jest cud ,ktory sprawia tapping !
  Na prywatnej sesji z Iwonka nauczyłam się jak wysyłać miłość uniwersalna i zaczelam to robic w kierunku tego człowieka .
  Po tygodniu ten facet wystawił swój dom na sprzedaż ! Chciałam oczywiście aby ten jego dom sprzedał się jak najszybciej .
  I znalazlam u Iwonki KURS BŁOGOSŁAWIEŃSTW . Po tym kursie juz wiedzialam co robic !!!!
  Dom tego człowieka sprzedał się w jw ciągu miesiąca !!!!
  Teraz opukuje się na moje zdrowie fizyczne i czuje się coraz lepiej . wiem ,że ta metoda pomoże i mi pozbyc sie nowotworu.
  Dzieki zaangazowaniu Iwonk i jej ogromnej wiedzy i umiejętności przekazania tejże ,wydobyłam się z tego poplątania i bólu i jestem już innym, szczęśliwym ,człowiekiem .
  Bardzo doceniam Twoja prace Droga Iwonko . Żałuje tylko, ze nie moglam tego zrobic 15 lat temu !!!
  ale jak to mowia starzy Indianie LOL " Kiedy uczeń jest gotowy wtedy przychodzi właściwy nauczyciel"
  Dziękuję Iwonko, za Twoja wspaniala prace na kursach i prywatnej sesji.
  ALL THE BEST
  Ania-Marta

 • Karolina

  Fantastyczny kurs, prosto i przejrzyście wytłumaczona metoda EFT. Tappinguje się już cała rodzina :)
  Dzięki pani Iwonie - wiedzy, którą przekazuje, w moim życiu zaczęły się dziać cuda. Jednym z takich najważniejszych było pozbycie się stanów depresyjnych oraz nerwobóli. Zniknęła klaustrofobia. W mojej rodzinie poprawiło się kilku osobom zdrowie, jedna przestała brać używki, druga przestała nadużywać alkoholu, trzeciej zmniejszył się guz, czwarta pokonała nerwicę i swoje lęki.
  Polecam wszystkim, którzy chcą niekonwencjonalnie poprawić swoje zdrowie psychiczne i fizyczne.
  Regularne, codzienne tappingi działają i są cudowne .

 • Ewa

  Super kurs, serdecznie polecam!!!! Do EFT podchodziłam już kilka razy, bez skutku. Dopiero Iwonka sprawiła, że zrozumiałam, zaufałam i zaczęłam stosować. I wiecie co....to działa. Teksty układam sama dla siebie, spontanicznie, dokładnie tak, jak wymaga tego sytuacja i wtedy tapping działa szybko i skutecznie.

 • Stanisław

  Wyjątkowy kurs, który pomógł mi odkryć a następnie stopniowo usuwać negatywne myśli i emocje z nimi związane. Pani Iwona krok po kroku, w bardzo przystępny sposób przedstawia wiedzę, która od razu jest ćwiczona. Teoria i praktyka w jednym utrwalana za pomocą zadań domowych :-) Gorąco polecam przygodę z tappingiem !

Aby móc dodawać komentarze, musisz się zalogować.