Kurs Profesjonalnych Błogosławieństw

NOWOŚĆ PROMOCJA
Kurs Profesjonalnych Błogosławieństw

Kurs Profesjonalnych Błogosławieństw

199.00 PLN 333.00 PLN

Do końca promocji pozostało
Można kupić od 21.11.2019 (05:05)
Opis kursu

Prawdopodobnie nieprzypadkowym przypadkiem czytasz teraz te słowa. Przypuszczam, że Twoje Wyższe Ja przyprowadziło Cię tutaj abyś stworzył/a różnicę dla siebie i świata. Niektórzy ludzie są dla świata wieczną zgryzotą, inni zaś błogosławieństwem, a TY?

Rodzimy się z wieloma ograniczeniami: zdrowotnymi, środowiskowymi, karmicznymi, a potem większość życia spędzamy na próbach wyzwolenia się z nich. To oczywiście bardzo ważne zadanie, jednak dziś proponuję Ci podejść do tego tematu zupełnie inaczej. Zamiast skupiać się na problemach wzmocnij to, co dla Ciebie i innych istot najlepsze. Tego właśnie dotyczy Kurs Profesjonalnych Błogosławieństw - jak stać się pozytywną zmianą dla siebie i świata i podnieść jakość energii, która Cię otacza. Wiem, nie brzmi to zbyt konkretnie, ale poczekaj..

Praktyczne Rezultaty Błogosławieństw

Wydawałoby się z pozoru, że błogosławieństwa są takie nijakie. Często słyszę głosy, że negatywne energie od razu widać, a te pozytywne są jakby słabsze. Ale czy na pewno? Prawdopodobnie po prostu nie wiesz, jak się do tego zabrać. Aby błogosławieństwo zadziałało muszą być spełnione odpowiednie warunki, ty musisz być w odpowiednim stanie i energia, którą posyłasz powinna mieć odpowiednią wibrację. Jeśli uda Ci się zrobić wszystko tak, jak trzeba - oczekuj cudów!

Jakich cudów możesz się spodziewać?

Pozwól, że wymienię kilka:
poprawa zdrowia, polepszenie relacji domowo-rodzinnych, przypływ gotówki,
wzrost kreatywności, podniesienie samooceny, realny wpływ na inne osoby,
ratowanie się z różnych podbramkowych sytuacji, poprawa wyglądu, poprawa kondycji i sylwetki
i najlepsze: spowodowanie, aby wszechświat Cie pokochał!
To nie żart. Bardzo często tego doświadczam i jest to super uczucie! Masz wrażenie, że gdziekolwiek pójdziesz, zawsze jesteś mile widziany/a i wszyscy chętnie służą Ci pomocą. I tak sie dzieje! No, ale trzeba nabrać trochę wprawy, dlatego w trakcie kursu spotkamy się aż 4 razy, abyś miał/a czas na przepraktykowanie tego, czego się nauczyłeś/aś, a także żebym mogła podpowiedzieć Ci, jak robić to skuteczniej.

Gotowy? Gotowa?
No to zaczynamy!

Terminy Zajęć:

Pierwsze: 4 grudnia (środa) o godz. 20.00.
Drugie: 10 grudnia (wtorek) o 20.00
Trzecie: 18 grudnia (środa) o 20.00
Czwarte: 20 grudnia (piątek) o 20.00

Skończymy akurat przed swiętami, żebyś mógł/mogła pobłogosławić rodzinę i od razu poczuć róznicę, jak to jest, kiedy błogosławisz ludzi, czas, miejsce, pożywienie, prezenty, a nawet świąteczną atmosferę. Te święta będą wyjątkowe!

Wszystkie nagrania z naszych spotkań pojawią się tutaj, dlatego, jeśli będziesz chciał/a odsłuchać go jeszcze raz, albo gdy zdarzy się, że nie będziesz mógł/mogła w którymś uczestniczyć, będzie możliwość, aby później go odsłuchać. Wystarczy zalogować się na stronę i już.

Aktualna cena jest ceną przedpremierową i obowiązuje wyłącznie do rozpoczęcia zajęć 4 grudnia 2019r. dlatego,
jeśli rzeczywiście chcesz zrobić pozytywną różnicę w świecie i być dla niego błogosławieństwem, to ten czas jest TERAZ!

Po zakupie kursu otrzymasz ode mnie informację na swój e-mail z linkiem do pokoju webinarowego, gdzie będą odbywać się zajęcia.
Przed każdym spotkaniem dostaniesz kolejny link. Pomiedzy zajęciami będziesz ćwiczyć różne rodzaje błogosławieństw, a rezultaty będziemy omawiać na kolejnym spotkaniu.

A więc do zobaczenia na zajęciach!

Promyczki świetliste ślę!

Iwona Sicińska

Moduły
  • Błogosławieństwa - Tapping z Iwoną zobacz film 7 min 29 sec
   Daj sobie prawo do błogosławienia siebie i otaczającego Cię świata! Zrób teraz ten tapping i naucz się błogosławić. Więcej na temat Kursu Profesjonalnych Błogosławieństw znajdziesz pod tym linkiem: http://iwonasicinska.pl/kursy/on-line/kurs-profesjonalny
  • Błogosławieństwa1 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 93 min 30 sec
   Czym dokładnie są błogosławieństwa, czym różnią się od dobrych życzeń, jakie warunki muszą być spełnione, żeby były skuteczne oraz w jaki sposób myśleć, aby dało się z tych myśli stworzyć błogosławieństwo - tego wszystkiego dowiesz się z tego spotkania.
Komentarze (1)
 • Mariola

  Witam Wszystkich ☺️ ja też poczułam się super po Tappingu ☺️teraz idę na spacer z moimi pupilami ☺️i oczywiście będę Blogoslawić kierowcą w tą ciemną noc ☺️
  Promyczki świetliste ślę ☺️

Aby móc dodawać komentarze, musisz się zalogować.