O mnie

Witaj! Nazywam się Iwona Sicińska.

Wiedza, która pozwala poznać siebie i reguły rządzące światem, którego doświadczamy jest jak skrzynia ze skarbami – ciągle znajdujesz coś nowego i zaczynasz kolejną, ekscytującą przygodę. Jak mądrze żyć każdego dnia i jak ułatwiać sobie wiele spraw – tego w pierwszej kolejności nauczyłam się na ścieżce samopoznania.

A także tego, co robić, aby marzenia stały się rzeczywistością. Dowiedziałam się również co nieco o przeznaczeniu.

Poszukiwania odpowiedzi na pytania o sens życia rozpoczęłam bardzo wcześnie, bo już w szkole podstawowej, jednak na zadawane przeze mnie pytania nikt nie potrafił odpowiedzieć. Pewnego dnia, chyba nieprzypadkowym przypadkiem, odziedziczyłam po znajomej mojej mamy biblioteczkę ezoteryczną (a były to czasy gdy w księgarniach nie było jednego słowa o duchowości), pełną przedruków i kserokopii oznaczonych klauzulą „do użytku wewnętrznego”. Tak zaczęła się przygoda poznawania własnego wnętrza oraz praktyka medytacyjna. Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi chcąc zrozumieć jak działa ludzki umysł i ciało. Rozważałam karierę psychiatry, ale po bliższym zapoznaniu się z metodami leczenia współczesnej medycyny zrezygnowałam z tego planu. Po studiach ukończyłam 2-letnie szkolenie terapeutyczne metodą Psychologii Zorientowanej na Proces wg. Arnolda Mindela oraz wiele kursów między innymi: naturalnych metod leczenia, bioenergoterapii, czakroterapii, Reiki, Huny, astrologii, numerologii, metody Silvy, Runów, Tarota itd.

Doświadczenie jako wykładowca zdobywałam od 1998 roku w:

 • Studium Astropsychologii w Poznaniu
 • Szamańskiej Szkoła Życia „LANIKEHA” przy Ośrodku Inspiracji i Rozwoju Osobowości ARWIDA w Gorzowie Wlkp.
 • Porcie Duchowym w Warszawie
 • Center of Alternative Medicine New York U.S.A.
 • Akademii Rozwoju Duchowego UNICORN w Łodzi
 • Policealnym Studium Psychotroniki im. J. Ochorowicza w Krakowie.

Warsztaty, jakie do tej pory prowadziłam:

 • Szamańska Szkoła Życia – tu link do artykułu – Szamańska Szkoła Życia
 • HUNA – praktyczne umiejętności szamańskie: koncentracja, uważność, przytomność, techniki uzdrawiania, praca z symptomami w ciele. Zdrowie i choroba.
 • Anatomia duchowa człowieka, metody wyzwalania uzdrawiającej energii.
 • Transformacja osobowości, śmierć jako narzędzie zmiany. Odrodzenie
 • Metody skutecznej kontroli i programowania umysłu, szamańskie metody zmiany świadomości.
 • Techniki medytacyjne i relaksacyjne. Techniki transowe bez użycia używek.
 • Źródło wszelkiego bogactwa – oczyszczanie karmy finansowej.
 • Energetyczne zasady kontaktów międzyludzkich, podświadome skrypty kontroli.
 • Moc Miłości – jak zostać magnesem Miłości.
 • Wirusy w twojej głowie – usuwanie negatywnych programów z podświadomości.
 • Joga Kundalini – praktyczne kierowanie energią ewolucyjną człowieka.
 • Tworzenie harmonii w ciele i umyśle – jak sobie radzić z agresją i stresem.
 • Obudź w sobie Moc!

1998 – 2011

Przez kilka lat, wraz astrologiem Dorotą Osińską prowadziłam ezoteryczny program radiowy pt. “Okiem Horusa”. Pisywałam o alchemii, duszy, snach i żywiołach do “Wróżki” i “Czwartego Wymiaru”. Gościłam jako “wiedźma” u p. Drzyzgi. Od czasu do czasu komentuję niezwykłe wydarzenia dla TVN.

Rozmowy w Toku

Fakty TVN

2012

Od kilku lat wiele mówi się o przebudzeniu świadomości. Jestem tym tematem żywo zainteresowana i śledzę to, co dzieje się na świecie. Jest wiele szkół i nauczycieli, którzy proponują rozmaite techniki poszerzania percepcji, medytacje i rytuały. Spośród nich wszystkich mój analityczny umysł i moja głęboka intuicja wybrały Drunvalo Melchizedeka jako tego, któremu mogę w pełni zaufać. Po przestudiowaniu wszystkich jego książek, w tym Pradawna Tajemnica Kwiatu Życia (tom I i II), kilkukrotnym uczestnictwie w warsztatach Flower of Life (Kwiat Życia) i  Awekening The Illuminated Hearth (Przebudzenie Oświeconego Serca) i ciągłej praktyce medytacji Merkaba uznałam, że jest to najważniejsza wiedza, jaką na tę chwilę można zdobyć na tej planecie. Zdecydowałam przyłączyć się do jej rozpowszechniania.

W styczniu 2012 roku wyruszyłam na wyprawę po Jukatanie śladami Drunvalo aby medytować w świątyniach Majów, następnie uczestniczyłam w warsztatach trenerskich „Przebudzenie Oświeconego Serca” z Drunvalo Melchizedekiem w Chapala w Meksyku. Moje meksykańskie przeżycia były niesamowite, począwszy od doznań, jakie daje medytowanie w majańskich piramidach, przez „przypadkowe” zgubienie się i spędzenie nocy w Górach Tygrysich, aż po wiedzę i doświadczenie, którego nabyłam na warsztatach w ponad 100-osobowej grupie ludzi ze wszystkich zakątków świata. Ta wiedza powinna być nauczana w szkołach, od pierwszych klas podstawówki. Bez niej, człowiek jest tylko połową siebie, a nawet, można śmiało powiedzieć, jedną czwartą. Bez kontaktu z Sercem i jego Świętą Przestrzenią ograniczamy się do naszych lęków i programów wtłoczonych nam do głowy w dzieciństwie. To prawdziwa przyjemność móc uczyć ludzi tej wiedzy i pomagać otwierać ich Serca.
4-ro dniowe warsztaty Przebudzenie Oświeconego Serca potrafią dać więcej, niż miesiące, czy nawet lata innej duchowej praktyki. To rzeczywiście niesamowite przyspieszenie na miarę czasów wznoszenia się Matki Ziemi.
Jeśli i ty jesteś gotowy poznać siebie i zacząć przygodę ze swoją intuicja i Sercem – zapraszam na warsztaty.

2013

W styczniu 2013 ukończyłam z sukcesem program mentorski i uzyskałam certyfikat School of Remembering Drunvalo Melchizedeka uprawniający mnie do prowadzenia warsztatów Przebudzenie Oświeconego Serca.

2015

Rok 2015 to poszerzanie mojej wiedzy w zakresie Recall Healing.
Wraz z wiedzą o Sercu daje niesamowite możliwości odkodowania osobistego matrixu, w którym żyje każdy z nas! Włączyłam tę wiedzę do swojej praktyki i efekty są nieraz naprawdę oszałamiające.
Kilka z nich znajdziesz w komentarzach do sesji w zakładce „sesje indywidualne”.

Certyfikaty