Sesje indywidualne

Zapraszam serdecznie na sesje  indywidualne. Możemy spotkać się w Łodzi lub przez Skype. 

W swojej praktyce wykorzystuję całą dostępną mi wiedzę m in. z zakresu: Recall Healing (Totalnej biologii), HUNY, Astrologii, Numerologii, Psychologii Zorientowanej na Proces, Regresingu, EFT i NLP).

Kiedy warto skorzystać z sesji:

 • Gdy masz jakieś niepokojące objawy lub zdiagnozowano u ciebie jakąś chorobę – wtedy przychodzi z pomocą Totalna Biologia i zabiegi bioenergoterapeutyczne.
 • Jesteś na zakręcie życiowym i nie wiesz w którą stronę iść – pomoże rozmowa z doświadczonym psychoterapeutą, astrologia i karty.
 • Masz kłopoty w relacji – nauczysz się technik ochronnych i prawidłowej komunikacji w związku.
 • Jesteś świadomy swoich ograniczeń i chcesz „przepracować” konkretny problem – zastosujemy EFT, technikę podążania za ciałem, proces „przy ognisku”, kierowaną medytację lub regresing
 • Jesteś ciekawy swoich poprzednich wcieleń – w kierowanej medytacji lub regresingu możesz sprawdzić kim kiedyś byłeś.

Sesja diagnostyczna

Podczas sesji można zapytać o nurtujące nas życiowe problemy, naturę relacji partnerskiej, z dziećmi, rodzicami oraz sprawy natury głębszej, duchowej. Czego można się spodziewać na sesji? Do diagnostyki używam kilku narzędzi w zależności od potrzeb: karty TAROT INDIAŃSKI mówią o głównym procesie życiowym i wskazują właściwą ścieżkę przemian, OSHO ZEN TAROT służy do rozpracowywania szczegółów zagadnienia i pokazuje linię czasu, czyli kiedy dana rzecz ma szansę się wydarzyć. Jeśli chcemy skorzystać z astrologii, konieczna jest data z godziną urodzenia. Dzięki niej dowiemy się, jakie trendy aktualnie mają miejsce w naszym życiu (tranzyty, solariusz, lunariusz, horoskop porównawczy).
Czasami te narzędzia nie są wystarczające i potrzebna jest analiza zagadnienia na poziomie duchowym. Wtedy stosujemy READING – ekstrasensoryczne odczytywanie przekazów Duszy, przekazy od Ducha Opiekuńczego i uzdrawianie duchowe. Wówczas wprowadzam się w stan umożliwiający nawiązanie kontaktu z Duszą człowieka i pytam o interesujące nas sprawy. Na tym poziomie możemy dowiedzieć się więcej o przyczynach naszych problemów, o tym, jak dana sprawa wygląda z duchowego punktu widzenia i co radzi Wyższe Ja. Często od razu można poprosić o uzdrowienie na poziomie duchowym.

Sesja terapeutyczna

Podczas sesji zajmujemy się wybranym zagadnieniem, które chcemy uzdrowić. Może to być konkretna sprawa np. zawodowa, konflikt w rodzinie, problem z pieniędzmi, z wyglądem, ze zdrowiem, zawód miłosny itd. Każda sprawa, która nas nurtuje może i powinna być przedmiotem uzdrowienia. Celem sesji terapeutycznej jest zmiana wzorców podświadomości tzw. wzorców wierzeń, „restart” naszego wewnętrznego biokomputera, transformacja traum oraz przejęcie kontroli nad swoim życiem, zdrowiem i sukcesem. Ponadto otwieramy się na nowe możliwości i rozwiązania, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia, że istnieją.

Możesz otrzymać ode mnie zadania, które należy wykonywać samodzielnie już po sesji, ponieważ uważam, że najbardziej skuteczna jest osobista praca z problemem. Ja wskazuję Ci drogę, ale to Ty nią podążasz. Informacje, które zdobywasz w trakcie sesji mogą się integrować kilka dni - wtedy możesz do mnie zadzwonić i dopytać, jeśli masz jakieś wątpliwości. Jeśli w trakcie sesji robimy tapping na jakiś konkretny problem, to nagrywam go i udostępniam Ci w prywatnym linku video na youtube, do późniejszej, samodzielnej pracy. 

Czego możemy się spodziewać na sesji?

W zależności od tematu i otwartości osoby stosuję jedną lub kilka z następujących technik:

 • RECALL HEALING (TOTALNA BIOLOGIA) – uzdrawianie przez przypominanie sobie sytuacji konfliktowej i powiązanie jej z aktualnym problemem
 • TECHNIKA WOLNOŚCI EMOCJONALNEJ (EFT) – dostosowana indywidualnie jest niezwykle skuteczna do usuwania z komórek ciała kodów traum i wszelkich oporów fizycznych i emocjonalnych
 • TRANS Z WIZJĄ – pozwala przypomnieć sobie kluczowe momenty z życia lub przeszłych żyć i wprowadzić uzdrawiające zmiany
 • TECHNIKA LUSTRA – pozwala doświadczyć głębokiego zrozumienia i wprowadzenia zmian w myśleniu i odczuwaniu dzięki połączonym energiom pacjenta i terapeuty. Doskonała do podniesienia samooceny, zaakceptowania siebie i warunków, naszego życia, zwiększa poczucie Miłości do samego siebie.
 • HO’OPONOPONO – pozwala wybaczyć sobie i innym z poziomu Serca oraz uwolnić umysłu z tego, co powoduje stres. Jest esencją Miłości do drugiego człowieka.

Rytuały szamańskie

Osoba przychodząca na sesję szamańską ma określony, jeden cel, który powinna podać umawiając się na sesję. Na sesji wykonujemy oczyszczanie energii subtelnych aby przygotować się do rytuału. Rytuał np. uzdrawiający, ochronny, sukcesu, miłości itd jest konstruowany indywidualnie dla konkretnej osoby, dlatego osoba chcąca wziąć udział w sesji szamańskiej musi uczestniczyć wcześniej w którejś z innych sesji i być mi wcześniej znana, ponieważ wzajemne zaufanie podczas rytuału jest niezwykle ważne. Istnieje możliwość wykonania amuletu lub talizmanu na indywidualne zamówienie.

Szamańska interpretacja snów

Osoba pragnąca pracować ze snem musi go wcześniej zapisać. Sen jest czystym przekazem z podświadomości, dlatego jego treść jest niezwykle cenna, ponieważ zawiera symboliczne treści ważne dla drogi życiowej. Rozpracowanie snu daje rozliczne korzyści. Po pierwsze zacieśniamy nasz związek z podświadomością i zaczynamy lepiej rozumieć samych siebie. Po drugie mamy możliwość wprowadzania zmian na najgłębszym, podświadomym poziomie. Po trzecie za pomocą obrazów zmieniamy nasze wzorce wierzeń, a co za tym idzie, również sytuacje zewnętrzne. I po czwarte możemy przejąć Moc naszej ciemnej strony, której zazwyczaj się boimy, co sprawia, że znika lęk i frustracja, a na to miejsce pojawia się poczucie, że to właśnie JA jestem sprawcą wydarzeń w moim życiowym śnie.

Starsze komentarze moich klientek i klientów możesz przeczytać >>>TUTAJ

Aby umówić się na sesję

Komentarze (4)
 • Ewa

  Długo zastanawiałam się, jak ubrać w słowa moje myśli i odczucia.....
  Z Iwoną zaczęłam pracować trzy miesiące temu. Moje kłopoty są wielopoziomowe, wielowątkowe - wielo .................... (wpisać dowolne słowo) ;). W ich wyniku moje relacje z ludźmi były/są zaburzone, moje postrzeganie świata i siebie było/jest zaburzone, moja kondycja psychiczna sięgnęła dna i objawiła się depresją; swojego czasu brałam leki, ale z nich zrezygnowałam - kto choruje, ten wie, jak się człek wtedy czuje.
  Zaczęłyśmy pracować nad problemami rodowymi - odchorowałam to miesięczną miesiączką, ale poczucie "odrealnienia" tak charakterystyczne dla osób cierpiących na depresję zaczęło znikać.
  Następnie przyszedł czas na pracę z poczuciem własnej wartości i tapping - oj zaczęło się dziać! Po pierwsze pojawił się we mnie solidny opór - odwlekałam ten tapping, czasami robiłam go płacząc... Dopiero po czasie zaczął przychodzić mi stosunkowo komfortowo.
  I stał się cud. Dla mnie wręcz rzecz niemożliwa. Mianowicie depresja znikła, choć pracowałyśmy nad innym problemem, który swoją drogą też cały czas się zmniejsza. Nie miały na to wpływu żadne zdarzenia w moim życiu - jak żyłam tak żyję, nie wygrałam w lotka, nie zmieniłam pracy, nie zakochałam się - ale depresja poszła precz i od dwóch miesięcy nie mam ani jednego jej objawu. Jaka to ulga, wie tylko ten, kto przeżył. Oczywiście - mam złe dni, czasem płaczę, złoszczę się i bywa, że jest mi źle (bo jak każdego spotykają mnie kiepskie sytuacje) - ale nie ma to nic wspólnego z depresją. Jestem cały czas całkowicie świadoma "tu i teraz", poczucie odrealnienia znikło, odzyskałam sprawczość, wpływ na własne życie. To musi być widoczne na zewnątrz, bo jestem też inaczej postrzegana przez otoczenie, które zaczyna się ze mną liczyć. Stałam się też bardziej asertywna i bez bólu odrzucam relacje, które mogą mi zaszkodzić.
  Teraz pracujemy z Iwoną nad miłością do siebie. Dopiero zaczęłam tapping, ale to co mogę powiedzieć - polepsza się mój kontakt z dziećmi. Co będzie dalej - zobaczymy - mam nadzieję o tym tu napisać.

 • justyna

  Witam z ogromną przyjemnością napiszę komentarz ponieważ uważam ,że każdy człowiek który ma problemy powinien mieć szansę na ich rozwiązanie. Iwonka jest osobą bardzo wykształconą, ukończyła różnego rodzaju kursy ale przede wszystkim ma dar moim zdaniem od samego Pana Boga z którego chcesz korzystać aby pomagać innym ludziom. Mnie osobiście pomogłaś uwolnić się od karmy rodowej bardzo bardzo utrudniała życie..wiele cierpienia łez smutku przez czyjąś głupotę i zło...pokazałaś , że można żyć godnie lepiej i być szczęśliwym człowiekiem. Najważniejszą sprawą w której pomogła Iwonka było wskazanie mojemu zmarłemu tacie że można inaczej że nie musi już tak cierpieć. Mój kochany tata cierpiał na ziemi bardzo bardzo chorował umierał w ogromnych bólach fizycznych i psychicznych i to spowodowało że po śmierci nie mógł iść do,,światła; Tata cierpiał a ja na ziemi razem z nim .Polecam z całego serca Iwonę Sicińską nie ma rzeczy dla Iwonki niemożliwych z każdej sytuacji jest wyjście a Iwonka szuka zawsze takiego rozwiązania problemu aby było najlepsze dla danej osoby. Iwonko bardzo dziękuje za ogromną pomoc zmieniasz moje życie na lepsze a tym samym całej mojej rodziny. Jesteś wielkim darem od Boga dziękuje z całego serca !!!!

 • Anka

  Dzięki pracy, którą wykonała ze mną Iwona przeżyłam pierwsze od ponad 8 lat spokojne i szczęśliwe święta. Ten okres roku zawsze był dla mnie traumatyczny, pełen smutku i łez. Tegoroczne święta były zupełnie inne : uśmiechałam się, cieszyłam chwilą, nie bałam się niewygodnych pytań rodziny i nie bałam się spędzić tych świąt na własnych warunkach : 2 dni z rodziną, trzeci dzień tylko dla mnie, w pięknych okolicznościach górskiej przyrody.
  Kiedyś ludzie tłumaczyli mi, że szczęście jest we mnie, że nie znajdę go w partnerze, super pracy ani pieniądzach, że póki nie będę sama w sobie i ze sobą szczęśliwa to nic zewnętrznego mnie nie uszczęśliwi. Wkurzałam się na tego typu teorie i uważałam je za psychologiczny bełkot tych, którzy mają wszystko i nie rozumieją tych, którzy nie dostali tego i tyle co oni. Sesje z Iwoną, szamańska szkoła życia, medytacje, karma rodowa odblokowały we mnie tyle rzeczy, że stałam się światłem, szczęśliwą istotą i poczułam, że będąc szczęśliwa sama w sobie i ze sobą przyciągam to co dobre i faktem jest, że szczęśliwi ludzie mają i super partnerów, fajną rodzinę, pieniądze i spełnienie w pracy, bo oni to przyciągają do siebie. Nie jesteś szczęśliwa, bo masz wszystko – masz wszystko, bo jesteś szczęśliwa…..
  Praca sama do mnie przyszła – zadzwonili, choć ja nawet nie wysłałam CV a wcześniej przez rok bezskutecznie szukałam pracy, teraz dobrze zarabiam, spełniam się, nagle podróżuje do USA, Anglii czy Tajlandii, choć nie miałam urlopu i nie szukałam żadnych wycieczek…. Samo mnie znajduje…..
  A kiedyś znajdowały mnie tylko porażki, smutek i tak zwany pech…….

 • Dana

  Mam nadzieje, że to co napiszę, sprawi, że osoby poszukujące sposobu na lepsze życie pochylą się nad tą witryną. Intuicyjnie czuję, że znalazłam miejsce gdzie wreszcie będę mogła rozwiązać swoje problemy życiowe, które od lat narastały lawinowo. Wraz z kolejnymi problemami przychodziły choroby i ostatecznie depresja. Czułam się jak w matni, z której nie ma ratunku. Jednak pomimo bardzo złego stanu psychicznego próbowałam jakoś się podnieść. Choroba wykluczała branie leków psychotropowych, psycholog opowiadał rzeczy, które już wcześniej wyczytałam w książkach i niewiele wnosił w moje życie. Pomyślałam, że może są inne drogi niż te najbardziej oczywiste. Zaczęłam uczęszczać na sesje energoterapii, czytałam i stosowałam Kody Uzdrawiania, oczyszczanie energetyczne, aż dotarłam do Totalnej Biologii. Trafiłam na sesje TB, następowała poprawa, ale krótkotrwała. Jednak ta metoda przemawiała do mnie najbardziej i dalej szukałam odpowiedniego terapeuty. W końcu trafiłam na Iwonkę. No i zaczęło się:-) Jestem po kilku sesjach i tu zostaję:-) Bo praca zaczęła przynosić konkretne zmiany na lepsze. Ja czuję jakbym pozbywała się ciężarów, które dźwigałam przez większość swojego życia. Metoda, którą pracuje Iwonka wydaje się wreszcie kompletna. W TB nie zawsze wystarczy uświadomienie sobie traumy czy problemu. W przypadku wielkich traum to po prostu zbyt mało. Iwona stosuje różne techniki. Bardzo skuteczny w moim przypadku okazał się tapping (EFT). dramaty z przeszłości, które nie pozwalały żyć pełnią życia, stają się nieważne i odległe.Tak jakby wyblakły i straciły swoją niszczycielską moc. Aby nie być gołosłowną przytoczę kilka zmian na lepsze, które mnie spotkały ostatnio. Zmniejszyły się moje stany depresyjne, mój Syn zaczął chodzić do szkoły, przynosi same pozytywne oceny bez większej pracy, skończyły się awantury, jest porozumienie i uśmiech, zmniejszyło się u mnie wypadanie włosów, lepiej sypiam. To dopiero początek, bo wątków do przepracowania pozostało mi jeszcze wiele. Napiszę za jakiś czas co jeszcze zmieniło się w moim życiu. Ciesze się, że trafiłam tutaj i dziękuję bardzo, bardzo!!!

Aby móc dodawać komentarze, musisz się zalogować.