Sprawdź, jakie wyzwania niesie ze sobą rok 2019?

Sprawdź, jakie wyzwania niesie ze sobą rok 2019?

6 Stycznia Nów z Zaćmienim Słońca. 

Nowy rok rozpocznie się bardzo mocną energią wraz z pierwszym nowiem, która wypada 6-go stycznia 2019r w 15 stopniu Koziorożca. Będzie jej towarzyszyło częściowe zaćmienie Słońca. Aż 5 planet znajdzie się w Koziorożcu, w tym jego władca Saturn. Ponad to: Słońce, Księżyc i Pluton w koniunkcji z tymże Saturnem (nów wypada w midpunkcie pomiędzy Saturnem i Plutonem), oraz Merkury. Dodatkowo, będzie miała w tym swój udział oś węzłów przeznaczenia z węzłem południowym również w Koziorożcu. Pomimo tego, że zaćmienie nie będzie widoczne z obszaru Polski, będzie ono miało na nas ogromny wpływ przez cały rok, ponieważ występuje w cyklu zaćmień, które zakończy się dopiero w grudniu 2019r.

Koziorożec do 5-tej potęgi

Koziorożec symbolizuje pragmatyzm, skupienie w działaniu, efektywność, podejmowanie zdecydowanych decyzji, akcję. A więc chcesz coś zrobić i robisz to, nie oglądając sie na nic. Świetnie! Będziemy wobec tego osiągali zamierzone cele, bo nic nas nie będzie rozpraszać, czyli, krótko mówiąc, kozorożec do 5-tej potęgi. To jest idealna sytuacja dla osób, które mają już ustalony plan działania i właśnie wdrażają go w życie. Mają one 99% szans na to, że ich zamierzenia się zrealizują. Niektórzy odnotują spektakularne sukcesy i bedą osiągać niespotykaną wydajność - 200% normy, zupełnie jak przodownicy pracy w starym, dobrym socjaliźmie. Ale... oczywiście zawsze jest jakieś "ale". Ten nów pozbawiony jest wpływów żywiołu powietrza, co oznacza: żadnych wątpliwości, żadnego dystansu,  wyłącznie żelazna logika. Czy to dobrze, czy to źle? To zależy, jaka intencja leży u podłoża naszego działania. Patrząc na planety w tym nowiu, niebezpieczeństwo tkwi we wpływie Plutona, który daje przymus i natarczywość emocjonalną, mogącą objawiać się na przykład tym, że ktos powie: "Muszę to zrobić teraz, bez względu na wszystko! Muszę, bo się uduszę!". Tym samym, wiele osób będzie brnąć po trupach do celu, nie niepokojonych żadną refleksją, czy aby na pewno to działanie jest słuszne, czy kogoś nie rani i jakie finalnie skutki wywoła. Tyran się uprze i już. Uważaj na tyrana w sobie, bo teraz może się objawić ze zdwojoną siłą i ani się obejrzysz, a będziesz spoglądać ze szczytu chwały na byłych przyjaciół / byłego męża / byłą żonę  i palące się mosty na ścieżce twojej osobistej krucjaty. Warto się zastanowić, czy aby na pewno tego właśnie chcemy.

Łagodzący Sekstyl Neptuna z Ryb

Neptun włada znakiem Ryb, a więc jest silny w swoim własnym domu. Fakt, że jest w harmonijnym sekstylu z zaćmieniem działa dobroczynnie i łagodząco. Mamy szczęście, bo bez jego wpływu ten czas byłby naprawdę trudny. Neptun będzie łagodnie otulał duchowymi energiami surowy i bezwzględny nów w Koziorożcu. Wiele osób odczuje jego subtelny wpływ jako podszepty intuicji, spotkania z duchowymi przewodnikami, nauczycielami, a nawet aniołami. Dzięki temu, podjęte w tym czasie decyzje mają szansę być inspirowane Sercem, a nie tylko umysłem. Jednak, aby skorzystać z darów Neptuna, należy go wyrażać na wysokim poziomie, poprzez medytację i inne praktyki duchowe, bo na niskim poziomie wyrażenia będzie tylko pijaństwo, dragi, fatalne zauroczenie i tania rozrywka, czyli "kobiety, wino i śpiew". Aby usłyszeć wysokie wibracje, trzeba mieć otwarte wyższe czakramy, w tym przede wszystkim czakram korony oraz dostęp do miłości uniwersalnej w Sercu. Wtedy nów będzie miał dobroczynny wpływ na wszystkie sfery naszego życia. A więc, jeśli skrywasz traumy w swoim Sercu, czym prędzej uzdrów je i otwórz się na Boską Miłość.

Jak zaćmienie działa na Ciebie?

Oczywiście, zaćmienie niezwykle mocno wpłynie na wszystkie osoby urodzone w znaku Koziorożca, ale też na wszyskie pozostałe znaki kardynalne, czyli Raki, Barany i Wagi. Jednak, z racji swojej specyfiki, wszystkie inne znaki też odczują jego moc, bo przecież każdy ma gdzieś Saturna i znak Koziorożca w swoim horoskopie urodzeniowym. Z powodu bardzo mocnej obsady planetarnej (Saturn, Pluton na Słońcu i Księżycu) styczniowy nów przypomina energię chirurgicznego skalpela - tam, gdzie jest problem, zadziała bardzo precyzujne. Jednym słowem, jeśli masz tak zwany, życiowy wrzód na dupie, z pewnością zostanie on usunięty, dobrowolnie lub pod przymusem.

3 dotknięcia Koziorożca - życiowy punkt zwrotny

Rok 2019 może być dla wielu osób punktem zwrotnym w karierze, małżeńswie, czy w ogóle w życiu. W ciągu roku punkt zaćmienia - 15 stopień Koziorożca będzie poruszany aż 3 razy:  w styczniu, następnie na pełni księżyca z zaćmieniem w lipcu (pełnia rak-koziorożec) oraz ponownie w grudniu. Jeśli więc nie dasz rady dokonać zmiany już teraz, kosmos przypomni Ci o tym jeszcze dwukrotnie. Po prostu dostaniesz szturchańca od losu i coś w środku powie Ci: "No rusz się! Zrób to wreszcie!". A jeśli będziesz się zapierać i pomimo wszelkich znaków na niebie i ziemi, podszeptów intuicji oraz wewnętrznego ciśnienia nie zechcesz nic z tym zrobić - wszechświat dokona zmiany za Ciebie, czy Ci się to podoba, czy nie. Jeśli więc wiesz, że trzeba rzucić tę robotę, bo źle się tam czujesz - rzuć ją. Jeśli chcesz  rozstać się z partnerem - odejdź. Jeśli chcesz z kimś być - odważ się, weź ślub lub zamieszkajcie razem. Marzysz o domu - kup wreszcie tę działkę! Każda zmiana, którą czujesz w kościach, jest do zrealizowania w tym roku.Innymi słowy: zrób to sam, bo jak nie, to inni zrobią to za Ciebie!

Niektóre osoby mogą odczuwać tę energię już od poprzedniego nowiu, 9 września 2018r., a więc czas wpływu stycznowego zaćmienia jest ekstremalnie długi, bo obejmuje ponad rok, od września 2018 do grudnia 2019, dlatego jest tak niezwykle ważny. 

Decyzja z umysłu, czy z Serca?

Wszytko zależy od tego, czy motorem twojego działania będzie umysł, czy Serce. Jeśli twoje decyzje będą dobre, podjęte z Serca, przy udziale intuicji - wspaniale! Wątpliwości umysłu nie będą Cię spowalniać. To, co zazwyczaj zajmowało Ci tygodnie lub miesiące, teraz zrobisz w kilka dni bez żadnego problemu. Będziesz zdolna do dokonania ważnych, życiowych zmian na przykład decyzji o zakupie mieszkania, przeprowadzki, ślubu, rozwodu, posiadania dziecka, czy założenia firmy, ponieważ nie zabraknie Ci odwagi i determinacji. Wysoka skuteczność to znak firmowy Koziorożca! 

Jeśli zaś to, co zamierzasz zrobić jest okrutne, bezduszne lub po prostu głupie, skutki mogą być naprawdę przerażające, ponieważ nikt nie zatrzyma Cię w połowie drogi i nie powie: "Hej, zastanów się, co robisz!". A kiedy już skończysz, nie będzie czego naprawiać. Sytuacja ta dotyczy ludzi, którzy nie mają dostępu do subtelnych, duchowych energii, które łagodziłyby porywcze zapędy emocjonalne. Na przykład, jeśli żywisz do kogoś urazę, masz żal, czy poczucie winy, energie zaćmienia mogą Cię popchnąć do akcji odwetowych, dokonania jakiejś osobistej vendetty, albo nawet skrzywdzenia siebie. Ten nów jest niebezpieczny tylko dla osób odciętych od duchowości. Dlatego tak ważne jest w tym roku pozbycie się negatywnych uczuć, wybaczenie, rozwijanie intuicji, oczyszczanie traum z Serca, medytacja i inne metody rozwoju duchowego, żeby uniknąć dramatycznych wydarzeń, które prawdopodobnie sami będziemy prowokować. Natomiast na ludzi rozwiniętych duchowo, którzy mają dostęp do wysokowibracyjnych energii neptunicznych, to zaćmienie może mieć bardzo korzystny wpływ, ponieważ będą oni zdolni do nadzwyczjnego wysiłku w słusznej sprawie i osiągną to, co do tej pory było jedynie w sferze ich wizji.

Życzę Ci, aby Nowy Rok 2019 przyniósł Ci zmiany, o jakich marzysz i których oczekujesz.
Ale najlepiej będzie, jeśli dokonasz ich sam/a!

Aby otworzyć się na Miłość Uniwersalną i zacząć kreować z poziomu Serca >>
sprawdź termin Warsztatu "Przebudzenie Oświeconego Serca".

Aby dogłębnie poznać siebie, rozwinąć się duchowo, oczyścić swoje energie i nauczyć się korzystać z własnej Mocy >>
sprawdź terminy Szamańskiej Szkoły Życia w 2019r.

 

 

 

Komentarze (0)
Aby móc dodawać komentarze, musisz się zalogować.