Pełnia W Październiku - Wybuch, Czy Wyzwolenie?

Pełnia W Październiku - Wybuch, Czy Wyzwolenie?

O 23.07 mamy pełnię na osi Waga-Baran.

Co nam przyniesie sama pełnia i nadchodzące dni po niej? Tym razem może być wybuchowo, bowiem Ksiezyc w Baranie krzyczy: Chcę, należy mi się, mam do tego prawo! Niestety, ta pełnia stoi w kwadraturze do Plutona, a więc to, co ja chcę może się nie mieć nijak do warunków i sytuacji zewnętrznych. Niektórzy mogą więc wpaść w niezadowolenie, frustrację, a nawet agresję. No i wybuch gotowy!

Uwaga na emocje!

Jeśli jesteś w jakiejś niewygodnej sytuacji i właśnie postanowiłeś się z niej wyzwolić, bo po prostu masz już dość - droga wolna, zrób to teraz! Uważaj tylko, żeby przy okazji nie zmieść z powierzchni ziemi przypadkwych ofiar i nie zniszczyć tego, na czym Ci zależy. Jeśli natomiast widzisz, że to ktoś inny ma ogień w oczach - uprzejmie zejdź mu z drogi, żeby nie zostać przejechanym przez walec jego rozpędzonych emocji, bo w tych dniach raczej nikt się z nikim liczył nie będzie. Ciekawe jest też to, że akurat w tym roku wybrano datę 13 października na dzień wyborów do sejmu, hm... Rada dla polityków? Nie kłóćcie się! No... ale to chyba niemożliwe.

Zmień swój punkt widzenia

Na szczęście tę ciężką pełnię łagodzi wpływ Jowisza, który daje nadzieję, wiarę i zaufanie, ale da je wyłącznie tym, którzy są w stanie dostrzec i zrozumieć sens w swojej aktualnej sytuacji życiowej. Wiekszość prawdopodobnie zacznie kogoś oskarżać i wytykać palcem, zamiast skupić sie na sobie i zapytać: Dlaczego znalazłem sie w tej sytuacji? Co we mnie jest przyczyną, że teraz się złoszczę? Rada? Nie projektuj na innych swoich frustracji, zamiast tego odejdź od starego bez złości i gniewu. Lepiej przemyśleć ważne sprawy, podjąć decyzję o zmianie, a następnie dokonać  jej na spokojnie, w listopadzie. Sprzyja temu retrogradujący Merkury, który pomoże Ci znaleźć twoją wewnętrzną prawdę. Może też odkryć przed tobą jakieś traumy z dzieciństwa, które teraz, przy współpracy Neptuna i Jowisza można będzie uzdrowić / zostawić lub przynajmniej zrozumieć.

Idzie nowe

Pełnia w znakach i domach kardynalnych zapowiada nowe początki. Szczególnie dotyczyć to będzie osób urodzonych w znakach: Waga, Baran, Koziorożec i Rak. Powinny one czym prędzej pozakańczać stare sprawy i z zaufaniem spojrzeć w przyszłość, bo nadchodzący rok 2020 będzie dla nich budowaniem nowych struktur w życiu zawodowym lub / i osobistym. Byki, Lwy, Skorpiony i Wodniki powinny poszerzyć swoje spojrzenie na sprawy finansowe i otworzyć się na informacje płynace ze świata cyfrowego. Pamiętajcie, że internet stwarza nieograniczone możliwości, chociaż Wodnikom chyba nie trzeba o tym przypominać. Natomiast Bliźnięta, Panny, Strzelce i Ryby odnajdą nowe przestrzenie w świecie duchowości i mistyki. Pamietajcie, że chodzenie z głową w chmurach jest super, ale trzeba jednocześnie stąpać twardo po ziemi.
Dla tych z was, którzy wzięliście już odpowiedzialność za swoje życie, zmiana dokonana się z waszej własnej woli, albo w przypadku trudnych okoliczności zawnętrznych, szybko się do niej dostosujecie. Dla tych, którzy jeszcze wolą oskarżać innych o swoją nienajlepszą sytuację życiową może być to jednak czas niezwykle frustrujacy. Polecam zimny prysznic! A potem zmianę perspektywy. :)

Webinar "Jak zrealizować to, czego chcesz, pomimo trudności."

A' propos zmiany perspektywy, to czas zaraz po pełni jest idealny na rozprawienie się z przywiązaniem do starych spraw,
które już Ci nie służą oraz z relacjami, które Cię niszczą.

Dlatego zapraszam Cię serdecznie na webinar pt. "Jak zrealizować to, czego chcesz, pomimo trudności."

Webinar na żywo odbędzie się najbliższy wtorek 15-go października o godzinie 20.00, a powtórka 22-go, również we wtorek o 20.00. Webinar jest bezpłatny, natomiast nagranie z niego prawdopodobnie będzie odpłatne, dlatego lepiej być na żywo we wtorek.

Zapisy >>Tutaj

PS. Jeśli jesteś już na mojej liście mailingowej nie zapisuj się ponownie. Link do webinaru masz już na swojej skrzynce mailowej. 

Komentarze (0)
Aby móc dodawać komentarze, musisz się zalogować.