Przygotuj się na zmianę - Nów 1 sierpnia 2019

Przygotuj się na zmianę - Nów 1 sierpnia 2019

Co przyniesie nam najbliższy nów 1 sierpnia? 

Już w najbliższy czwartek o godzinie 5:11 Księżyc spotka się  na niebie ze słońcem w 8 stopniu Lwa. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, bo ostatecznie co miesiąc jest nów, a co roku w Lwie, ale tym razem będzie to nów niezwykły, bowiem we Lwie, w tym samym czasie będą rezydować również inne planety: Merkury, Wenus i Mars. A więc zrobi się tłoczno. Do tego towarzystwa dołączy jeszcze planetoida Juno, która jest niższą oktawą Wenus, a więc energie miłości, piękna i harmonii zostaną wzmocnione. O godzinie 5:47 Merkury wyjdzie z biegu wstecznego i ruszy do przodu. Od nowiu minie zaledwie 46 minut, a więc wygląda to tak, jakby Merkury popatrzył, zastanowił się chwilę i zdecydował się działać. Jak wiadomo Merkury jest planetą kupców i złodziei i bez niego żadne interesy się nie powiodą. Również nauka, egzaminy i w ogóle żadna komunikacja nie obędą się bez jego błogosławieństwa. Jest to dla nas znak, aby przemyśleć w tym dniu swoje postępowanie, dojść do konstruktywnych wniosków i rozpocząć wprowadzanie poprawek w swoje życie. Krótko mówiąc, jest to czas na pozytywną zmianę!

Co możemy zmienić?

Tym razem planety są wyjątkowo łaskawe i umożliwią nam wprowadzenie w życie nieomal dowolnej zmiany, a to za sprawą wielkiego trygonu w znakach ognistych. Księżyc w koniunkcji ze zbitką planet we Lwie (Słońce, Merkury, Wenus, Mars, Juno) około godz 14:50 utworzy trygon z Jowiszem w Strzelcu oraz z Chironem w Baranie. Ogień dodaje mocy działaniu, a więc jeśli chcesz schudnąć, to jest czas na twoje pierwsze ćwiczenia, jeśli chcesz podjąć nową pracę, to jest czas na wysłanie CV, jeśli chesz poderwać tę jedyną / jedynego, to rusz się i zrób pierwszy krok, jeśli chcesz... (wpisz dowolne)...., to zacznij teraz! I nie, nie czekaj do piątku, przyszłego tygodnia lub kolejnego roku. Planety nie stoją w miejscu i za chwilę coś sie zmieni. Raz są gorsze, raz lepsze układy na nieboskłonie, dlatego warto korzystać z tych dobrych, a kiedy są złe.. ale o tym może innym razem.

Czy zmiana jest dobra?

To zależy, jak do niej podejdziesz. Jeśli się opierasz, zmiana może być bolesna, ale jeśli oczekujesz jej z ciekawością, może być najlepszym, co Ci się w życiu przydarzy. Wydaje się, że pójście utartym szlakiem i robienie tego samego, co wszyscy to dory pomysł, ale nie zawsze tak jest. Warto się odważyć i zejść z utartej drogi, bo nic tak nie dodaje pewnosci siebie i mocy skuteczności, jak z powodzeniem przeprowadzona zmiana. Dzisiaj wygrywają ci, którzy są na to gotowi. Potraktuj zmianę jako wyzwanie, a jeszcze lepiej jako przygodę, a nie jako zagrożenie. To otworzy Cię na nowe możliwości płynące z tej sytuacji i da Ci niezbędną przestrzeń wewnętrzną, żeby się dostosować. Trzeba sie poddać nurtowi zmian bo, jak to mówią, jedyną pewną rzeczą w życiu, oprócz śmierci i podatków jest właśnie ZMIANA. I tak to już jest z tymi zmianami, z jednej strony ich chcemy, a z drugiej strony bardzo się ich boimy.

Jak pokonać lęk przed zmianą?

Jeśli masz wysoki poziom lęku, może Ci sie wydawać, że jej nie przeżyjesz. Twój mózg panikuje i zamiast szybko się orientować i dostosowywać do sytuacji zamierasz ze strachu i nie możesz wykonać żadnego ruchu. Jeśli szybko się nie ockniesz, to możesz się znaleźć w podobnej sytuacji, jak zając na drodze oślepiony światłami samochodu. Nie polecam! Jak sobie z tym poradzić? Są na to sposoby.

Już w czwartek, właśnie na nowiu, 1 sierpnia o godzinie 20.00 opowiem Ci na webinarze o tym, jak pozbyć się lęku przed zmianą. Zrobimy 3 konkretne ćwiczenia, które uwolnią Cię od stresu i lęku przed tym, czego się boisz. To jest łatwiejsze, niż myślisz!


Webinar jest bezpłatny.

Zapisz się już teraz, bo wszystko się zmienia i nie wiadomo, kiedy będzie następny. smiley

Tutaj >> Zapisy na webinar: " Jak pozbyć się lęku przed zmianą" 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)
Aby móc dodawać komentarze, musisz się zalogować.