Uwalnianie Karmy Finansowej, czyli Jak Uruchomić Kosmiczny Róg Obfitości

Uwalnianie Karmy Finansowej, czyli Jak Uruchomić Kosmiczny Róg Obfitości

Gdzie one mogą być? Jacek nerwowo przetrząsał kieszenie i po raz trzeci wszystkie przegródki tornistra – nie ma! Pod ławką i pod krzesłami sprawdzał już kilka razy. Załamany usiadł i się rozpłakał.
- Co ja powiem tacie? Na pewno się zezłości. Przecież trzeba oszczędzać!
Ojciec chłopca nie był wyrozumiały, istniało realne niebezpieczeństwo lania. Na szczęście tym razem była tylko awantura, ale Jacek zapamiętał to zdarzenie na długo. Zaginione 3 złote wypłynęło na powierzchnię po 40-tu latach w medytacji dotyczącej tego, jak wyjść z długów. Trauma została zapamiętana i działała niepostrzeżenie przez ten cały czas. Dorosły, świadomy mężczyzna borykał się z wiecznymi kłopotami finansowymi, bo.. jako siedmiolatek zgubił 3 złote! Uwolniliśmy wstyd i lęk pochodzący z tego zdarzenia, a następnie odprogramowaliśmy inne karmiczne przyczyny problemów z pieniędzmi. Teraz Jacek jest na dobrej drodze do wolności finansowej.

Wiesz co to jest "mindset finansowy"?

To oprogramowanie w mózgu człowieka dotyczące pieniędzy. Nasza podświadomość pamięta wszystko, nie tylko nasze własne przeżycia, ale także to, co działo się w czasie ciąży, a także doświadczenia naszych przodków. A potem je powtarza. Oczywiście warunki bywają inne, ale sens zostaje ten sam.

Powtórka z rozrywki

Prawie nie mogłam w to uwierzyć, kiedy z Alicją odkryłyśmy przyczynę, dlaczego jej syn stracił restaurację. Okazało się, że w identycznych okolicznościach i w tym samym wieku, jej dziadek również stracił restaurację! Przypadek? Raczej nie.

A co, jeśli powiem Ci, że powtarzasz wybory i przyciągasz takie same zdarzenia, jak twoi przodkowie? Starasz się, starasz, ale nie możesz wyjść na prostą w sprawach finansów. Może przyczyną nie jest to, że jesteś nieudolny, czy nie dość sprytny? Może po prostu tak się sprawy układają, bo taki program nosisz w podświadomości?

Jak to, finanse są zaprogramowane?

Czy wiesz, kiedy w twoim życiu zapada decyzja o tym, czy będziesz biedny/a, czy bogaty/a? No jak myślisz? Zamknij na chwilę oczy i uświadom sobie pierwszą myśl, która do Ciebie przychodzi.

Już wiesz? Za chwilę odpowiem na to pytanie, ale najpierw pomyśl, ile czasu poświęciłeś w swoim życiu na zarabianie pieniędzy?

Ile lat już pracujesz?

Ile to było dni, ile godzin?

I teraz najważniejsze pytanie: Czy jesteś zadowolony/a ze swojego statusu finansowego? Czy możesz przestać pracować i godnie żyć? Albo pracować o połowę mniej i nadal się utrzymywać?

No właśnie.

Kiedy zapada decyzja?

Według badań polskich naukowców już w wieku 3 lat dziecko ma zakodowany stosunek do pieniędzy, nawet jeśli nie zdaje sobie sprawy z tego, czym one są. Potem, w ciągu życia, już się to radykalnie nie zmienia. Programy, które dostaliśmy w spadku, realizujemy z zacięciem godnym lepszej sprawy. Biorąc to pod rozwagę, należało by się zastanowić nad sensem różnych kursów motywacyjnych, bo co z tego, że zmotywujesz się do działania na chwilę, kiedy za dzień lub dwa, wszystko wróci na stare tory?

Programy finansowe trzeba rozpoznać..

Jeśli masz oprogramowanie biedaka - będziesz biedny. Jeśli masz program strat - zarobisz, a potem stracisz. Jeśli masz program, że trzeba wszytko oddać, żeby żyć - tak właśnie się stanie. Jeśli rodzice kłócili się o pieniądze - ty, żeby ratować rodzinę, nie będziesz chcieć mieć pieniędzy, żeby nie było problemu, i tak dalej...

.. a potem je odprogramować!

Łatwo powiedzieć, ale jak to zrobić?

 

Opowiedziałam o tym na webinarze
 >> pt. "Uwalnianie Karmy Finansowej, czyli Jak Uruchomić Kosmiczny Róg Obfitości".

 

Aby otrzymać link Tapping pt. "Jak zarabiać pieniądze w zgodzie ze swoim wewnętrznym Ja",
zapisz się na listę >> TUTAJ

 

Komentarze (0)
Aby móc dodawać komentarze, musisz się zalogować.