Kurs Profesjonalnych Błogosławieństw

Kurs Profesjonalnych Błogosławieństw

Kurs Profesjonalnych Błogosławieństw

490.00 PLN

Opis kursu

Prawdopodobnie nieprzypadkowym przypadkiem czytasz teraz te słowa. Przypuszczam, że Twoje Wyższe Ja przyprowadziło Cię tutaj abyś stworzył/a różnicę dla siebie i świata. Niektórzy ludzie są dla świata wieczną zgryzotą, inni zaś błogosławieństwem, a TY?

Rodzimy się z wieloma ograniczeniami: zdrowotnymi, środowiskowymi, karmicznymi, a potem większość życia spędzamy na próbach wyzwolenia się z nich. To oczywiście bardzo ważne zadanie, jednak dziś proponuję Ci podejść do tego tematu zupełnie inaczej. Zamiast skupiać się na problemach wzmocnij to, co dla Ciebie i innych istot najlepsze. Tego właśnie dotyczy Kurs Profesjonalnych Błogosławieństw - jak stać się pozytywną zmianą dla siebie i świata i podnieść jakość energii, która Cię otacza. Wiem, nie brzmi to zbyt konkretnie, ale poczekaj..

Praktyczne Rezultaty Błogosławieństw

Wydawałoby się z pozoru, że błogosławieństwa są takie nijakie. Często słyszę głosy, że negatywne energie od razu widać, a te pozytywne są jakby słabsze. Ale czy na pewno? Prawdopodobnie po prostu nie wiesz, jak się do tego zabrać. Aby błogosławieństwo zadziałało muszą być spełnione odpowiednie warunki, ty musisz być w odpowiednim stanie i energia, którą posyłasz powinna mieć odpowiednią wibrację. Jeśli uda Ci się zrobić wszystko tak, jak trzeba - oczekuj cudów!

Jakich cudów możesz się spodziewać?

Pozwól, że wymienię kilka:
poprawa zdrowia, polepszenie relacji domowo-rodzinnych, przypływ gotówki,
wzrost kreatywności, podniesienie samooceny, realny wpływ na inne osoby,
ratowanie się z różnych podbramkowych sytuacji, poprawa wyglądu, poprawa kondycji i sylwetki
i najlepsze: spowodowanie, aby wszechświat Cie pokochał!
To nie żart. Bardzo często tego doświadczam i jest to super uczucie! Masz wrażenie, że gdziekolwiek pójdziesz, zawsze jesteś mile widziany/a i wszyscy chętnie służą Ci pomocą. I tak sie dzieje! No, ale trzeba nabrać trochę wprawy, dlatego w trakcie kursu spotkamy się aż 4 razy, abyś miał/a czas na przepraktykowanie tego, czego się nauczyłeś/aś, a także żebym mogła podpowiedzieć Ci, jak robić to skuteczniej.

Gotowy? Gotowa?
No to zaczynamy!

Promyczki świetliste ślę!

Iwona Sicińska

Moduły
  • Stań Się Mistrzem Błogosławieństw! - Tapping z Iwoną zobacz film 7 min 29 sec
   Daj sobie prawo do błogosławienia siebie i otaczającego Cię świata! Zrób teraz ten tapping i naucz się błogosławić. Więcej na temat Kursu Profesjonalnych Błogosławieństw znajdziesz pod tym linkiem: http://iwonasicinska.pl/kursy/on-line/kurs-profesjonalny
  • Błogosławieństwa - Spotkanie nr 1 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 93 min 30 sec
   Czym dokładnie są błogosławieństwa, czym różnią się od dobrych życzeń, jakie warunki muszą być spełnione, żeby były skuteczne oraz w jaki sposób myśleć, aby dało się z tych myśli stworzyć błogosławieństwo - tego wszystkiego dowiesz się z tego spotkania.
  • Błogosławieństwa - Spotkanie nr 2 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 76 min 0 sec
   W tej części omawiamy wasze prace domowe i uszczegóławiamy teksty błogosławieństw.
  • Medytacja Jedności aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 20 min 4 sec
   Medytacja Jedności wzbudza w twoim Duchu wibrację Miłości Uniwersalnej. Na tej fali energii Miłości Uniwersalnej wysyłamy nasze błogosławieństwa.
  • Błogosławieństwa-spotkanie nr3 - cz1 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 39 min 12 sec
   Z tego nagrania dowiesz się czym jest Intencja, dlaczego i jak powinieneś ją ćwiczyć oraz po co i jak oczyścić pierwszą czakrę Serca.
  • Błogosławieństwa-spotkanie nr3 - Tapping - Uwalnianie od osądów aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 8 min 0 sec
   Osądzanie siebie lub innych blokuje 1-wszą czakrę Serca, tę w której generujemy energię Miłości Uniwersalnej potrzebnej do wysyłania błogosławieństw. Aby skutecznie błogosławić musisz uwolnić się od osądzania. Zrób ten tapping 21 razy, aby mieć pewność, ż
  • Błogosławieństwa - spotkanie nr 3 - część 2 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 47 min 6 sec
   W tym nagraniu: 7 czakr Serca, za co która odpowiada, jak je równoważyć i jak je harmonizować, żeby nasze błogosławieństwa były skuteczne.
  • Błogosławieństwa-spotkanie nr3 - Medytacja Oczyszczania Pierwszej Czakry Serca aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 9 min 24 sec
   Oczyść swoją I czakrę Serca, aby uwolnić wszystkie: "muszę", "trzeba" i "powinnam" i uruchom energię Miłości Uniwersalnej. Powiedz życiu TAK!
  • Błogosławieństwa-spotkanie nr 4 - cz1 aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 22 min 59 sec
   Podsumowujemy wszystkie wiadomości i mówimy o tym, od czego zależy skuteczność błogosławieństw.
  • Błogosławieństwa-spotkanie nr 4 - Medytacja Oczyszczanie Drugiej Czakry Serca aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 14 min 13 sec
   Medytacja Oczyszczająca Drugą Czakrę Serca - Uwolnienie Od Przywiązań
  • Błogosławieństwa-spotkanie nr 4 - Medytacja Oczyszczania Trzeciej Czakry Serca aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 11 min 11 sec
   Medytacja oczyszczanie 3-ciej czakry Serca - Radość Życia
  • Błogosławieństwa-spotkanie nr 4 - Medytacja Oczyszczania Czwartej Czakry Serca aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 18 min 40 sec
   Medytacja Oczyszczania 4-tej Czakry Serca - Przebaczenie. Medytacja zaczyna się od 4-tej minuty nagrania.
  • Błogosławieństwa - spotkanie nr 4 - 5-6-7 Czakra Serca i Wysyłanie Błogosławieństw aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 38 min 45 sec
   Oczyszczanie 5,6 i 7 Czakry Serca oraz Praktyka Błogosławieństw.
Komentarze (11)
 • Mariola

  Witam Wszystkich ☺️ ja też poczułam się super po Tappingu ☺️teraz idę na spacer z moimi pupilami ☺️i oczywiście będę Blogoslawić kierowcą w tą ciemną noc ☺️
  Promyczki świetliste ślę ☺️

 • Agata

  Witam. Jestem po wielkim wrażeniem po zakończonym kursie o Błogosławieństwach.
  Dziękuję Iwono za wielki profesjonalizm w prowadzonym kursie. Zauważam już praktyczne rezultaty Błogosławieństw. Niech dalej dzieją się Cuda. Przesyłam świetliste promienie.

 • joanna

  Witam, kurs o Blogoslawienstwach to duzo wiecej niz tylko informacje jak blogoslawic. To prawdziwa skarbnica wiedzy o tym jak sie oczyscic z ciezarow przeszlosci noszonych w sercu. Jak sie od nich uwolnic i jak swiadomie kreowac swoje zycie tak aby byc szczesliwym ( oczywiscie jesli sie tego chce ;-). To prawdziwa nauka sztuki zycia. Dzieki wielkie Iwonko. Pozdrawiam serdecznie.

 • Barbara

  Chcesz aby Twoje życie się poprawiło na każdej płaszczyźnie życia to ten kurs jest niezbędny.
  Nawet nie sądzimy ile od nas samych zależy i w konsekwencji jakie to proste, żeby móc sobie i innym pomagać.

 • Agata

  Polecam kurs gorąco. Jak zwykle prowadząca Iwona wielki profesjonalizm. JUż w czasie trwającego kursu przekonałam się o sile i mocy błogosławieństw . Życie postawiło mnie szybko do pionu, pokazało jak muszę zdobytą wiedzę wykorzystywać, nauczyło mnie konsekwencji w praktykowaniu. Jest przy tym wszystkim super uciecha z "mocy" która systematycznie u mnie rośnie. Pozdrawiam cieplutko.

 • Alicja

  Witajcie, dzięki kursom u Iwonki powoli wchodzę głębiej w przestrzeń swojego serca i pobudzam moc kreowania swojego życia, zdolnosć i umiejetnosć błogosławienia sobie i innym ludziom daje naprawdę ogrom radosci.... kiedy życzymy dobrze innym ludziom sami otrzymujemy tego więcej.
  Z serca pozdrawiam i dziękuje za ten kurs.

 • Krzysztof

  Kurs mi "spadł z Nieba" :) - akurat była potrzebna tego typu wiedza i mega mi pomogło przede wszystkim oczyścić czakry serca... Takie "narzędzie" jak błogosławienie powinno być nauczane już w przedszkolu... ludzie niestety ale klątwić to potrafią na potęgę ale żeby błogosławić to już niekoniecznie... Ale... ogólnie przecież nasza samoświadomość jest na poziomie dość prymitywnym... Jak to Einstein trafnie bardzo podsumował "największym dowodem na to, że jest inteligentne życie po za Ziemią jest to, że się do nas jeszcze nie odezwali" ;) Ale na pewno w ciekawych czasach żyjemy bo zmieniać się to będzie - błogosławmy jak najwięcej. To podnosi wibracje, a w sumie tylko tego nam na skalę planetarną potrzeba... Najlepszego i polecam ten kurs. Ustawia świadomość.

 • Karolina

  To był mój pierwszy kurs tego typu w życiu. Wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, jak łatwo można zaszkodzić wypowiadając słowa z nieodpowiednią intencją z negatywnym ładunkiem emocjonalnym. Kurs bardzo mi pomógł; nauczyłam się błogosławić np. swój biznes, który w ciągu pół roku przyciągnął ok. 70% więcej klientów. Nauczyłam się jak formułować myśli i dobrze życzyć sobie, innym ludziom i nie tylko. Zrozumiałam, że pewnych rzeczy nie robi się z poziomu Umysłu tylko z przestrzeni Serca. Wszystkim serdecznie polecam taką wiedzę.

 • Nela

  Jechałam moim autem, kiedy nagle zgasło mi radio. Słuchałam akurat jakiejś dobrej piosenki. Kilkukrotnie próbowałam włączyć radio ponownie, jednak bez skutku. Stanęłam na światłach, chwilę się skoncentrowałam i wysłałam błogosławieństwo mówiąc: Błogosławię sprawnie działające radio. W tym samym momencie radio włączyło się samo!!! Mogłam jeszcze do końca wysłuchać ulubionego utworu :)))
  I jak tu nie błogosławić? :)
  Przejrzyście poprowadzony kurs, jasno przedstawiona rzetelna wiedza. Polecam.

 • Ewa

  Jak każdy kurs Iwonki same konkrety, dużo wskazówek praktycznych i gotowość do odpowiedzi na pytania i rozwianie wątpliwości. A jaka radość, gdy stwierdzisz, że to wszystko naprawdę działa !!!!!!

 • Ewunia

  Długo omijałam kurs Błogosławieństw sądząc, że błogosławić to ja potrafię :):)
  Otóż nie do końca i teraz wiem dlaczego czasem coś szło nie tak. Kurs zawiera też bezcenną wiedzę o przestrzeni serca, jak ją czyścić i jak wzbudzać w niej energię do błogosławieństw. To co podoba mi się najbardziej to umiejętność natychmiastowego wysyłania błogosławieństwa w trudnych sytuacjach bez wchodzenia w stan medytacyjny. Wielkie dzięki Iwonko, kurs oczywiście polecam!

Aby móc dodawać komentarze, musisz się zalogować.