Medytacja Relaksacyjna

Medytacja Relaksacyjna

Medytacja Relaksacyjna

GRATIS - aby obejrzeć, zaloguj się

Opis medytacji

Przewlekły stres jest podstępny, ponieważ się do niego przyzwyczajamy i przestajemy go zauważać. Potrafimy tak długo ignorować niepokojące objawy z ciała, że w końcu budzi nas dopiero choroba. Po co czekać, aż ciało się zbuntuje? Czy nie lepiej codziennie poświęcić mu kilka minut i uwolnić napięcie, aby nie kumulowało się w organizmie? Dlatego nagrałam dla Ciebie tę Medytację Relaksacyjną i proszę Cię, daj swojemu ciału odpocząć. Chociaż na 20 minut.
Połóż się wygodnie, najlepiej z maseczką do spania na oczach i ze słuchawkami w uszach, zamknij oczy i podążaj za moimi wskazówkami.

Moduły
  • Medytacja Relaksacyjna Iwona Sicińska aby obejrzeć musisz się zalogować 23 min 29 sec
   Przewlekły stres jest podstępny, ponieważ się do niego przyzwyczajamy i przestajemy go zauważać. Potrafimy tak długo ignorować niepokojące objawy z ciała, że w końcu budzi nas dopiero choroba. Po co czekać, aż ciało się zbuntuje? Czy nie lepiej codziennie
Komentarze (4)
 • Grażyna

  Dziękuję poczułam rozlużnienie w plecach i dużo przestrzeni. mrowienie w podudziach czuję dwa dni non-stop.
  Błogość i spokój, czego dość długo nie czułam. Po jednym z tappingów wypociłam kawał życia.
  Iwonko jestem Ogromnie Wdzięczna za to co robisz i jak pięknie docierasz do mojego serca i umysłu, a tak mi brakowało odwagi, że to zbyt trudne i nie dam rady zrozumieć. Błogosławię z całego serca Tobie i temu co robisz i jak to robisz i Wszystkim , którzy Cię odnaleźli na FB, bądź inną drogą, że mieli to szczęście i że wystarczyło im odwagi. Dziękuję zapachem kwiatów, śpiewem ptaków i szumem wiatru Warmińsko-Mazurskiej krainy.

 • Teresa

  Dziękuję za medytację. Ostatnio uczestniczyłam w I części kursu Karmy Rodowej za który serdecznie dziękuję. Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie tych zajęć spowodowały że mam jeszcze więcej zrozumienia dla siebie a także dla swoich członków rodziny. Sytuacje które teraz wydarzają się nie powodują narastania konfliktów. Jest we mnie dużo więcej spokoju ,Czuję ogromną wdzięczność za taką formę kursu , za Twoją Iwonko otwartość .
  Z wyrazami wdzięczności Teresa

Aby móc dodawać komentarze, musisz się zalogować.
drwxr-xr-x 2 1053 iwonasic 43 Nov 13 2020 . drwxr-xr-x 3 1053 iwonasic 147 Nov 13 2020 .. -rw-r--r-- 1 1053 iwonasic 5570 Nov 14 2020 gd_reflection.inc.php