Wejście do Podświadomości

POLECANE
Wejście do Podświadomości

Wejście do Podświadomości

33.00 PLN

 • Szamańskie
 • podświadomość, szamanizm, spotkanie z,
Opis medytacji

Medytacj Spotkanie z Podświadomością wprowadzi Cię w Magiczny Świat Nieznanego.

Co tam znajdziesz? Jeśli nigdy nie kontaktowałeś się z Podświadomością, to masz szansę ją zobaczyć i dowiedzieć się czego pragnie i czego potrzebuje. Jeden obraz wart jest tysiąca słów.

Zobacz ją!

Z własnego doświadczenia powiem Ci, że przez lata medytacji moja Podświadomość zmieniała się. Uzyskałam od niej bardzo cenne informacje i zobaczyłam, co tak naprawdę we mnie siedzi. Pomogłam sama sobie rozwiązać wiele spraw na bardzo głębokim poziomie. Dzięki temu moje życie stało się łatwiejsze, weselsze, no i ... o wiele bardziej ekscytujące! :)

Podświadomość,

Mózg Biologiczny, Niższe Ja, Świat Baśni, Nieznane - te i wiele innych nazw powstały po to, by określić to, co Nieznane w nas. Podświadomość, a właściwie programy w niej zawarte rządzą  naszym życiem. Wiadomo, że to właśnie w niej tkwi klucz do zdrowia, szczęścia i spełnionego życia. Mistrzowie twierdzą, że jeśli świadomie w coś wierzysz, a podświadomie w coś innego, to w rzeczywistości zrealizuje się program podświadomości. I na nic zdadzą się twoje noworoczne postanowienia, że np. schudniesz, zaczniesz ćwiczyć itp.

Jeśli Mózg Biologiczny uważa, że ta waga jest dla Ciebie właściwa, to ta waga zostanie.

Jeśli nie porozumiesz się z Podświadomością, raczej trudno będzie Ci zmienić swoje przyzwyczajenia.
Skąd jednak mam wiedzieć, z czym moja podświadomość ma problem? I czy w ogóle potrafię się z nią kontaktować? Jak wygląda moja Podświadomość? Gdzie mieszka? Jak ma na imię? Czego potrzebuje? Oto podstawowe pytania, na które musisz znaleźć odpowiedź. 

Po prostu spróbuj!

Zobaczysz miejsce, w którym mieszka twoja Podświadomość, poznasz jej imię i zobaczysz w jakiej formie Ci się pokaże. Zaakceptuj ją, niezależnie od tego, w jaki sposób Ci się przedstawi. Z czasem będziesz mógł z nią rozmawiać, nawet będąc w normalnym stanie świadomości. Jednak zawsze Niższe Ja jest zadowolone, kiedy o nie dbasz, kiedy interesujesz się jej potrzebami i często je odwiedzasz.
Za każdym razem, kiedy masz jakiś problem, możesz zejść do Świata Baśni i zapytać Niższe Ja, dlaczego się boi. Dlaczego stwarza opór? Co możesz zrobić, aby je przekonać do zmian? Czasami wystarczy tylko okazać mu miłość i opiekę, a wtedy otwiera się na nas z zaufaniem. 

I tu zaczyna się droga do spełnienia wszelkich życzeń!

Moduły
  • Spotkanie Z Podświadomością aby obejrzeć musisz wykupić dostęp 28 min 51 sec
   Po prostu spróbuj! Zobaczysz miejsce, w którym mieszka twoja Podświadomość, poznasz jej imię i zobaczysz w jakiej formie Ci się pokaże. Zaakceptuj ją, niezależnie od tego, w jaki sposób Ci się przedstawi. Z czasem będziesz mógł z nią rozmawiać, nawet będą
Komentarze (8)
 • Karolina

  Od poprzedniego komentarza minął prawie miesiąc. W tym czasie powtarzałam tą medytację wielokrotnie i za każdym razem odkrywam coś nowego. Wcześniej chodziłam porozmawiać z moją podświadomością z ciekawości i żeby pobyć chwilę w tym cudownym świecie - teraz robię to, by uzyskać konkretne odpowiedzi, albo przekonać moją podświadomość do zmiany zdania. Polecam z całego serca, dzieją się cuda!

 • Ewa

  Rewelacyjna medytacja. Robie ja dopiero przez tydzien plus codzienne opukiwanie i juz widze jak moja Podswiadomosc sie zmienia. Na poczatku niewiele sie odzywala. Byla cicha i malomowna. Po paru dniach w mojej obecnosci przeszla prawie zalamanie nerwowe, ze przez te wszystkie lata trzymala mnie w szachu i przez to wiele rzeczy w zyciu mnie ominelo a teraz trzeba to naprawic :D
  Widze jak rosnie w sile. Wczoraj miala malego pieska , ktory sobie przewaznie gdzies spal na fotelu a dzisiaj ide Ja odwiedzic i co widze? Wielkiego krokodyla, ktory przechadza sie po apartamentach jak gdyby nigdy nic :)) Boje sie co jeszcze wymysli...

 • Stanisław

  Polecam i zachęcam każdego do odbycia niezwykłej podróży w głąb siebie.

 • Norbert

  Coś niesamowitego wystąpiło po tej medytacji, daje połączenie z samym sobą oraz większy spokój każdego dnia.

Aby móc dodawać komentarze, musisz się zalogować.