Czy Merkaba może uchronić nas przed promieniowaniem 5G?

Czy Merkaba może uchronić nas przed promieniowaniem 5G?

Zmęczony podróżnik położył się na trawie i zasnął.

Niebawem, odświeżony wstał i powędrował rześko w dalszą drogę. Ta sytuacja mogła się wydarzyć jakieś 500 lat temu. Tak przynajmniej wynika z badań geofizyka prof. Jeremy Bloxhama z Harvard University, który udowadnia, że pole magnetycznee Ziemi osłabło od tego czasu o co najmniej o 50%. Kiedyś wystarczyło zharmonizować swoje własne pole elektro-magnetyczne z polem Ziemi i człowiek wracał do pełni sił po kilku godzinach. Ziemia leczyła nas i chroniła swoim promieniowaniem, niczym matka okrywająca dziecko ciepłym kocem.

Teraz sytuacja ma się zgoła inaczej.

Pole Ziemi osłabło, rezonans Shumana szaleje, no i to nieszczęsne 5G, które nie wiadomo jak wpłynie na nasze ciała. Pośrodku coraz gęstszego smogu elektro-magnetycznego, w wielkomiejskiej płycie, uwięziony został człowiek, który ma coraz mniejszy kontakt z naturą. Nawet bez 5G jest to sytuacja nie do pozazdroszczenia. Musimy pamiętać, że nasze ciała są genaratorami i odbiornikami fal elektro-magnetycznych i absolutnie wszystkie procesy życiowe są od nich uzależnione. 

W 2003 roku odwiedziłam Park Narodowy Yellowstone.

Wrażenie, które zrobił na mnie krajobraz bez słupów energetycznych i przyroda, nie zakłócona żadnymi, ludzkimi wynalazkami, było niesamowite! Energia czystej, żywej natury jest potężna i wzmacniająca. Na pewno to czujesz, gdy chodzisz boso po trawie, albo po piasku nad morzem. Niestety na co dzień nosimy buty, jeździmy samochodami i siedzimy w pomieszczeniach z włączonym wi-fi. Szamani meksykańscy twierdzą, że istota ludzka powinna cały czas (!) przebywać w bezpośredniej, fizycznej łączności z Matką Ziemią. Wątpię jednak, czy ktokolwiek z nas przeprowadzi się do Yellowstone, czy chociażby w Bieszczady, musimy zatem znaleźć jakieś inne rozwiązanie. Nic nie zastąpi kontaktu z Naturą, ale jest coś, co skutecznie może ochronić nas przed elektro-magnetycznym smogiem.

Nasze własne, prywatne, ochronne pole-elektromagnetyczne: MERKABA.

Czym ona właściwie jest? Jeśli czytałeś książki Drunvalo Melchizedeka, to wiesz, że jest to złożone, geometryczne pole energii, które wiruje wokół naszego ciała. Zawiera w sobie wszystkie figury platońskie i ma zarówno spin elektryczny, jak i magnetyczny. Ale nie o budowie chcę Ci dzisiaj opowiedzieć, a o funkcji Merkaby. Po aktywacji i włączeniu pełnego potencjału, Merkaba staje się integralną częścią naszego bytu, domem dla naszego ducha i ... jest programowalna!

Programy Merkaby

Być może trudno w to uwierzyć, ale pole Merkaby jest żywe i programowalne. Co to dokładnie oznacza? Po prostu możesz je ZAPROGRAMOWAĆ, podobnie, jak programowano kryształy na Atlantydzie, aby Cię chroniło np. przed smogiem elektro-magnetycznym, albo przed promieniowaniem 5G! Czy to jest skuteczne? Jak do tej pory, doświadczenia ludzi, którzy programują swoje Merkaby pokazują, że tak. 

Oto co zaobserwowaliśmy:

Podczas burz słonecznych, gwałtownych zmian w rezonansie Szumana i w sytuacjach, gdy ewidentnie mieliśmy do czynienia z nasileniem działalności HAARP, wiele osób w naszym otoczeniu źle się czuło. Dostawliśmy informacje o bólach głowy, dzwonieniu w uszach, poczuciu rozbicia, objawach grypopodobnych, bezsenności, nieregularnym biciu serca itd.. U siebie nie obserwowaliśmy takich objawów, tak jakby zmiany zewnętrznych pól elektro-magnetycznych na nas nie oddziaływały lub działały w bardzo ograniczony sposób. Oczywiście wszyscy mamy precyzyjnie zaprogramowane nasze Merkaby.

Czy to znaczy, że nie będzie na nas działało 5G?

Tego nie można stwierdzić z całą pewnością, ponieważ mamy jeszcze zbyt mało doświadczeń. Będziemy weryfikować w praktyce, jak należy programować swoją Merkabę, aby przyniosło to jak najlepszy efekt. Nie mniej jednak, z naszych dotychczasowych obserwacji wynika, że właściwie zaprogramowana Merkaba wyraźnie zmniejsza podatność naszych organizmów na zmiany zewnętrznych pól elektro-magnetycznych, a to już i tak bardzo dużo! Chronimy się w ten sposób nie tylko przed elektro-smogiem, ale także przed innymi zanieczyszczeniami np. powietrza. 

Funkcji Merkaby jest wiele.

To, o czym tu piszę, czyli ochrona, to tylko jedna z wielu funkcji Merkaby.
O innych możesz przeczytać >> w tym artykule.

W czwartek 4 czerwca 2020 poprowadziłam webinar "Kreuj z Serca".
Aby go obejrzeć wejdź  >>TUTAJ jest dostępne nagranie.

Sprawdź, kiedy jest >> najbliższy warsztat "Przebudzenie Oświeconego Serca",
na którym aktywujesz swoją Merkabę i nauczysz się kreować rzeczywistość prosto z Serca.

Komentarze (0)
Aby móc dodawać komentarze, musisz się zalogować.