Czy otwieranie 3 oka jest bezpieczne?

Czy otwieranie 3 oka jest bezpieczne?

Otrzymałam takie oto pytanie:

Mam wątpliwości co do otwierania trzeciego oka. Z tego co wiem, nie jest to dobre dla ludzi, którzy mają niskie wibracje, a ja właśnie takie mam niestety. Wtedy zaczyna się słyszeć i doświadczać różnych nieprzyjemnych rzeczy, bo zaczyna się być otwartym na przyjmowanie przekazów od bytów astralnych itd. Co Pani na to?

To jest bardzo dobre pytanie. Znam osoby, które zaczęły widzieć coś, na co nie były przygotowane. Mi również kiedyś się to zdarzyło. Przestraszyłam się i zamknęłam widzenie. Zajęło mi kilka lat, zanim ponownie potrafiłam coś dostrzec. Tym razem jednak zrobiłam to ostrożnie, będąc świadomą, że w astralu rzeczywiście istnieje świat równoległy i że nie mam pojęcia, co mogę tam zobaczyć. 

Zatem, otwierać 3 oko, czy nie?

Na pewno nie dałabym sobie otworzyć widzenia komuś, kto deklaruje, że zrobi to za mnie. Wtedy rzeczywiście może dojść do różnych nieprzewidzianych sytuacji, no i nie ma pewności, czy osoba, która to robi, rzeczywiście ma świadomość, co dokładnie wykonuje. Przestrzegałabym również przed otwieraniem 3 oka na siłę np. za pomocą ręcznego rozkręcania wiru tej czakry. Powinno się to odbyć spokojnie i naturalnie, podczas medytacji. Ale nawet wtedy trzeba być ostrożnym, bo "zbyt wczesne" otworzenie widzenia rzeczywiście może wprawić niektóre osoby w osłupienie z powodu tego, co mogą zobaczyć. Pisząc "zbyt wczesne" mam na myśli nieprzygotowaną świadomość na tego typu doświadczenia. Są jednak ludzie, którzy rzucają się na głęboką wodę, a dopiero potem martwią się, co dalej. Ja jestem za tym, aby otwarcie 3 oka było zsynchronizowane z otwarciem Serca, bo jeśli Serce pozwoli Ci widzieć, to nie pokaże Ci nic takiego, co może Cię przestraszyć lub z czym byś sobie nie poradził. 

Istnieją różne techniki otwierania trzeciego oka. 

Ja wybrałam tę, pod kontrolą Serca. Jaka jest więc procedura? 

Najpierw oczyszczamy Serce i podnosimy swoją wibrację do wibracji Miłości Uniwersalnej. Następnie wchodzimy do Świętej Przestrzeni Serca i do Maleńkiej Przestrzeni Serca. Uczymy się ufać własnemu Sercu i oczyszczamy je. Uzdrawiamy swoje wewnętrzne dziecko. W tym momencie bardzo wiele osób wzrusza się, płacze, ale to są święte łzy - łzy oczyszczenia i ponownego połączenia się z najświętszą częścią siebie. To jest bezcenne przeżycie. Potem przychodzi czas na połączenie Serce z mózgiem, a kiedy to się udaje i mózg jest już pod kontrolą Serca, wtedy i tylko wtedy możemy zacząć otwierać 3 oko.

W różnych szkołach są różne techniki medytacyjne dotyczące tego tematu. Większość z nich jest nieskuteczna, ponieważ nie podaje dokładnego położenia sekretnego punktu, dzięki któremu możliwe jest wygenerowanie odpowiedniej ilości fal alfa w mózgu. Bez tego żadne działania nie mają sensu, bo jeśli nie masz odpowiedniego natężenia fal alfa, twoje 3 oko się nie otworzy. Ale nie o technice chciałam tutaj pisać, a o tym, kto kontroluje twoje widzenie: Serce, czy mózg.

Jeśli władzę ma mózg

Prawdopodobnie zobaczysz emanację różnych swoich lęków. Mogą pokazać Ci się "potwory" z dzieciństwa, to czym byłeś straszony lub po prostu duchy, które nie odeszły z tego świata, czasami przy niektórych ludziach inne, groźniejsze istoty tzw. wampiry energetyczne lub nawet demony. Mózg nie jest refleksyjny - podąża tam, gdzie jest coś ciekawego i silnego energetycznie. Jeśli nie masz wiedzy, co robić w konkretnych przypadkach, możesz się przestraszyć i nie chcieć już nic więcej widzieć. Wtedy prawdopodobnie zamkniesz swoje widzenie i będzie Ci trudno je potem z powrotem otworzyć, bo jeśli pierwsze wrażenie było nacechowane lękiem, to podświadomość odmówi współpracy i już.

Jeśli władzę ma Serce

Serce nie pokaże Ci nic, co mogłoby Cię przestraszyć. Prawdopodobnie zobaczysz wzory geometryczne Świętej Geometrii Wszechświata, o których wiedza zawarta jest w przysadce mózgowej i szyszynce. Są to tak piękne i urzekające widoki, że wiele osób bierze różne środki halucynogenne, stymulujące szyszynkę, żeby je oglądać. Tymczasem wystarczy ją odpowiednio ustawić i nie będziesz potrzebować żadnych zewnętrznych środków, żeby zanurzyć się w ten fascynujący świat wzorów i kolorów. Serce nigdy nie zrobi Ci krzywdy, jeśli oczywiście jest oczyszczone. Sercu możesz zaufać. To jest duży komfort, bo nie musisz się przejmować tym, co mógłbyś odkryć. Serce pokaże Ci tyle, na ile jesteś gotowy. Taka to właśnie jest różnica.

Bezpiecznego otwarcie 3 oka uczymy się na warsztatach

>>Przebudzenie Oświeconego Serca - na kurs styczniowy trwa aktualnie promocja- sprwadź!

Jeśli nie uda Ci się od razu na warsztatach otworzyć 3 oka, to poznasz pełną procedurę, jak to robić i będziesz mógł później ćwiczyć w domu.

Większość uczestników warsztatów robi to jednak od razu, podczas medytacji na kursie. Inni po kilku dniach ćwiczeń w domu również odnoszą sukcesy.

Jeśli już widzisz różne fenomeny astralne i sobie z nimi nie radzisz

lub chciałbyś się dowiedzieć, co można z nimi zrobić np. jak oczyścić mieszkanie z duchów itp. sprawdź terminy

>>Szamańskiej Szkoły Życia i warunki zapisu.

Jeśli masz jakieś pytania napisz je w komentarzu (trzeba się najpierw zalogować), lub po prostu napisz do mnie maila na anielskamadrosc@gmail.com

Komentarze (1)
  • Grzegorz

    Szkoda że dopiero teraz znalazłem temat ;) Nie radzę głębokiej wody bo istnieją rzeczywiste niebezpieczeństwa. Chaos może być szkodliwy.

Aby móc dodawać komentarze, musisz się zalogować.